Zbiór opowiadań "rozważANIA" autor Krzysztof Wasilewski

39,99 zł
szt.
Przewidywana dostawa: Mon, Jun 28 - Mon, Jun 28
Dostępność:
duża ilość
Ocena:
(na podstawie 2 recenzji)
Producent:
Krzysztof Wasilewski
Kod produktu:
rozwazANIA / 9788381594790
 

rozważAnia

 
Jestem właścicielem sklepu Wasserman. Ale też zwykłym mężem, ojcem, synem. Facetem. Napisanie książki to od dziecka jedno z moich prywatnych marzeń. Może to i pompatyczne, może i puste, nieskromne. Ale zawsze chciałem mieć na półce własną książkę ;) Jeden chce być strażakiem, inny policjantem. A ja chciałem napisać książkę. Marzenia powinniśmy przynajmniej spróbować realizować. I mam to. Ponad 160 stron wypocin przeplatanych grafikami. Oczywiście o życiu ;) Takim prostym, codziennym. Ale na wesoło. Szczytem szczęścia autora jest, gdy ktoś kupuje jego książkę. Może ktoś taki się znajdzie?
 
rozważANIA okładka
  
Nakład nie jest wielki, bo aż tak wielkiej wiary w swój talent nie mam. Jeśli się wyczerpie, to będę w ósmym niebie i dodrukuję. Życzę chwili uśmiechu podczas czytania. Jeśli chcecie dedykację, to napiszcie w uwagach przy zamówieniu, dla kogo ma być.
 
Krzysztof Wasilewski czyli jam Ci to ;)

Opinie klientów

Laura
Polecam :) Czytałam na balkonie i myślę, że całe osiedle słyszało mój śmiech.
Wisia
Najlepszy polepszacz nastroju, świetne spostrzeżenia z życia ujęte w bardzo humorystycznym przekazie.Wszystkim znane sytuację z życia pary, z których w końcu można się szczerze pośmiać a nie narzekać...Już nie mogę doczekać się następnego tomiku.
Strona główna