Rejestrator samochodowy w lusterku + kam. cofania Blow

Nowość
143,99 zł
szt.
Przewidywana dostawa: Tue, May 11 - Wed, May 12
Dostępność:
na wyczerpaniu
Ocena:
Producent:
Blow
Kod produktu:
78-528 / 5900804109792
Dwukierunkowy rejestrator wideo w lusterku wstecznym z kamerą cofania Blackbox F600 marki Blow to idealne urządzenie przeznaczone dla ceniących sobie wysoką jakość obrazu, przystępną cenę oraz niezawodność. Na kamerze znajduję się uchwyt, który zapewnia przyczepność nawet podczas trudnych manewrów czy też ubytków w jezdni. Rejestrator posiada wbudowany slot kart microSD do 32GB oraz funkcja zapętlania nagrań.
 
Rejestrator video BLACKBOX DVR F600BLOW
 

Wysoka jakość za niską cenę

Lusterkowy rejestrator wraz z kamerą cofania na pewno sprawdzi się jako zabezpieczenie trasy. Jego wysoka rozdzielczość Full HD oraz bardzo szeroki 140 stopniowy kąt widzenia sprawią, że nagrywane filmy będą wyraźne i czytelne. Urządzenie posiada wbudowany mikrofon, umożliwiający nagrywanie dźwięku najwyższej jakości. Wbudowany czujnik G-Sensor chroni zarejestrowany materiał, podczas gwałtownego hamowania, wypadku lub kolizji. Montaż głównego urządzenia jest niezwykle prosty i powinien dopasować się do każdego lusterka samochodowego.
 
Rejestrator z dodatkową kamerą cofania
 

Dodatkowa kamera w zestawie

W zestawie znajduję się także rejestrator przeznaczony do nagrywania wydarzeń, które mogą mieć miejsce z tyłu samochodu. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które daje pewność i spokój w przypadku różnych zdarzeń drogowych. Tylny rejestrator może posłużyć także jako kamera cofania która uczyni wyjazd z parkingu czy innych miejsc ze słabą widocznością jeszcze bezpieczniejszym i łatwiejszym.
 
Opakowanie wideo-rejestratora w lusterku
 

Detekcja ruchu

Rejestrator video BlackBox DVR F600 posiada funkcję detekcji ruchu, który w trybie czuwania wychwytuje i rejestruje przechodzącą osobę lub poruszający się przedmiot, co pozwala na optymalizację pracy urządzenia
 

Niezawodny w trudnych sytuacjach

Nagranie wypadku czy kolizji samochodowej może okazać się kluczowym dowodem w przypadku ustalania przyczyny i sprawcy wypadku. Tym samym zapewnia spokój nawet w najbardziej stresowych sytuacjach. Kamera Blow Blackbox posiada slot na kartę pamięci micro SD aż do 32 GB oraz możliwość nagrywania w pętli - przy odpowiednim ustawieniu w przypadku braku wolnego miejsca w pamięci rejestrator zacznie nadpisywać ostatni zapisany plik. 
 
Rejestrator F600 Blow 78-528
 

Specyfikacja:

- Procesor: GP2247
- Sensor: Przedni GC1034, Tylni OV7676
- Wyświetlacz: 4,3 cala LCD
- Obiektyw: szerokokątny, 140 stopni high-definition
- Rejestrator wideo: 1920 x 1080 Full HD, 30 fps
- Aparat: 12M, 10M, 8M, 5M, 3M, 2M, 1.3M, 1M
- Nagrywanie w pętli: Tak (długość filmów: 1min, 2 min, 3 min, wył.)
- Wejścia: Micro SD, do 32GB, mini USB
- Detekcja ruchu
- G-sensor
- Wyświetlanie daty i godziny
- Ładowanie poprzez port miniUSB
- Wbudowany mikrofon i głośnik
- Wbudowany akumulator

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.
Strona główna