Czujniki dymu. Czujniki gazu. Czujniku czadu.

Czujniki dymu sprawdzają się w każdym domu lub mieszkaniu. W przypadku pożaru urządzenie wykryje dym, już w jego pierwszej fazie pożaru i zaalarmuje domowników poprzez sygnały dźwiękowe i świetlne. Natomiast czujniki czadu będą przydatne w domach, gdzie ogrzewanie odbywa się poprzez instalację gazową lub przy pomocy innego paliwa. Czad wytarza się, gdy spalanie jest niepełne i występuje niedobór tlenu. Czujniki gazów służą do wczesnego wykrywania niebezpiecznego stężania gazów.

Czujniki dymu, gazu i czadu -Ferguson, Kidde, Satel

Do wyboru mamy pięć różnych sygnalizatorów:

Czujnik czadu

Czujnik gazu

Czujnik czadu i gazu

Czujnik dymu

Czujnik dymu papierosowego

Czym się kierować przy wyborze czujnika do wykrywania gazu?

W sklepie Wasserman oferujemy Państwu różne czujniki do wykrawania gazu, dymu lub czadu. Zakup czujnika czadu i dymu powinien być priorytetową decyzją, ale pamiętajmy, że sam czujnik czadu nie zagwarantuje nam pełnego bezpieczeństwa. Ważne jest utrzymywanie odpowiedniego stanu urządzeń grzewczych, przewodów kominowych i wentylacyjnych oraz zapewnienie w mieszkaniu mikrowentylacji. Na rynku znajdziemy wiele modeli czujników czadu, różniących się między sobą budową, wbudowanymi funkcjami oraz ceną. Detektory czadu dopuszczone do sprzedaży w Unii Europejskiej zazwyczaj posiadają udokumentowaną deklarację zgodności, więc przy ich zakupie warto sprawdzić posiadany certyfikat. Podstawowe modele czujników zapewnią ciągły monitoring stężenia tlenku węgla w pomieszczeniach. Detektory czadu mogą służyć także, jako czujniki przeciwpożarowe w przypadku materiałów, których spalaniu towarzyszy wydzielanie CO.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna