Pralki i wirówki

W sklepie internetowym Wasserman pamiętamy o fakcie, że znaczna część naszych klientów to posiadacze działek i osoby często podróżujące. Pralki automatyczne turystyczne obecne w naszym asortymencie zostały do niego wprowadzone właśnie z myślą o nich. Pralka turystyczna z wirówką działa na takiej samej zasadzie jak większe urządzenia, jednak jej gabaryty pozwalają na wygodny transport i zastosowanie poza miejscem zamieszkania. Dlaczego warto posiadać taki sprzęt? Przenośna palka to niezbędny luksus, ale wygoda i możliwość zadbania o najwyższą czystość odzieży, nawet w mniej sprzyjających warunkach.

Pralki turystyczne z wirówką - ogólne informacje

Chociaż mini pralka z wirówką nie jest urządzeniem, które zmieści się w podróżnym plecaku lub torbie, jej gabaryty i tak robią wrażenie. Niewielka masa urządzenia, które waży zaledwie kilka kilogramów, pozwoli na jej wygodny transport samochodem, pociągiem lub autokarem, gdy wybieramy się w dalszą podróż. Zresztą nazwa tej kategorii urządzeń nie jest przypadkowa. Pralki automatyczne turystyczne są skrojone w sam raz na tego typu wyjazdy. Jednorazowo zmieścimy w nich 2-3 kilogramy odzieży. Co więcej, znaczna część urządzeń posiada, podobnie jak ich większe odpowiedniki kilka programów prania. Nie ma więc powodów, by w trakcie wyjazdu rezygnować z pachnących, czystych ubrań, na rzecz niedokładnego i kłopotliwego prania ręcznego w łazienkowym kranie lub innych ekstremalnych warunkach. Mini pralki elektryczne podłączane do standardowego gniazda sieciowego mogą być używane wszędzie tam, gdzie mamy stały dostęp do prądu. A takich miejsc nie brakuje przecież nawet, gdy ruszamy na łono przyrody.

Mała przenośna pralka automatyczna – zalety i sposoby wykorzystania

W jakich okolicznościach doskonale sprawdzi się przenośna mini pralka automatyczna? Jej zakup powinien rozważyć każdy, kto posiada działkę rekreacyjną, na której spędza wiele czasu w ciągu roku. Nawet jeśli korzystają wówczas Państwo ze starszych, być może spranych ubrań, znacznie lepiej gdy są one świeże i czyste. Mini pralki elektryczne dostępne w naszym asortymencie zostały jednak zaprojektowane przede wszystkim o wyjazdach. Dostęp do prądu mamy przecież nawet na staranie ukrytych na łonie przyrody campingach. Z takiego rozwiązania z pewnością będą zadowoleni także miłośnicy żeglarstwa, którzy preferują wypływanie w długie rejsy. Chociaż w większości portów istnieje możliwość uprania swoich ubrań, bywa ona dość kosztowna. Znacznie taniej podróżować zatem z własnym sprzętem i płacić jedynie symboliczne sumy za dostęp do prądu, z którego i tak zwykle korzystamy. Liczymy, że naszej ofercie znajdzie się mini pralka z wirówką, która idealnie spełni Państwa potrzeby. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak Adler.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna