Elektroniczne wagi domowe

Waga jest jednym z akcesoriów, których nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Niezależnie, czy mówimy o wadze łazienkowej, czy kuchennej, warto zainwestować w komfort jej posiadania. Nowoczesna waga domowa to nie tylko precyzyjne wyniki pomiarów, ale także modernistyczny design, który może korzystnie wpłynąć na wystrój najczęściej użytkowanych pomieszczeń w naszych mieszkaniach. Narzędzia zasilane są najczęściej paroma bateriami, których wymianą nie trzeba się martwić przez bardzo długi czas.

Wagi kuchenne – niezbędne w każdej kuchni

Ile gramów powinna mieć „szklanka mąki”? „Łyżka cukru” to ta duża czy mała? Jeśli podczas kulinarnych eksperymentów towarzyszą nam takie wątpliwości, to wyraźny znak, że waga spożywcza powinna znaleźć się w wyposażeniu naszej kuchni. Oferowane przez sklep Wasserman urządzenia cechują się odpornością na uszkodzenia i są łatwe do czyszczenia. Posiadają elementy z hartowanego szkła, a jednocześnie charakteryzuje je elegancki design. Dzięki automatycznej kalibracji, funkcji odliczania wagi pojemnika i dużemu wyświetlaczowi LCD, w jakie wyposażona jest dobra waga elektroniczna kuchenna, nigdy już nie pomylimy się, realizując nawet najbardziej skomplikowane przepisy kulinarne. W ofercie Wasserman znajdują się także takie narzędzia jak waga elektroniczna kuchenna umieszczona w łyżce czy też waga elektroniczna magazynowa przeznaczona do użytku sklepowego.

Nowoczesne wagi łazienkowe

Waga elektroniczna łazienkowa to akcesorium, na które nie wszyscy spoglądają przychylnym okiem. Niesłusznie kojarzy się nam ona z wyrzutami sumienia po obfitym posiłku, a w okresie świąteczno-noworocznym staje się wręcz obiektem nienawiści. Wbrew niekorzystnym stereotypom ma nam ona służyć pomocą. Kontrolowanie wagi ciała jest wskazane każdemu. Nieważne, czy naszym upiorem jest nadwaga, niedowaga, czy mamy dokładnie tyle kilogramów, ile powinniśmy mieć – znajomość własnej masy jest pierwszym krokiem do zdrowia. Dzięki prostej wadze łazienkowej zorientujemy się, czy przybieramy na wadze, czy tracimy. Będziemy mogli w porę zareagować z ewentualną zmianą diety czy rozpoczęciem ćwiczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak Eldom, Import czy Camry. 

Strona główna