Miksery

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Miłośnicy muzyki na ogół poza jej słuchaniem, uwielbiają też śpiewać swoje ulubione przeboje. Czynią to nie tylko w samotności, podczas wykonywania codziennych zajęć, ale także w towarzystwie innych, często nieznanych sobie osób. W ostatnich latach tzw. karaoke zyskuje sobie ogromną popularność. Aby jednak móc z sukcesem przeprowadzać tego rodzaju sesje muzyczne, z reguły niezbędny okazuje się właściwy sprzęt. Najwyższej jakości miksery muzyczne w przystępnych cenach oferuje sklep internetowy Wasserman.

Miksery muzyczne

W sklepie Wasserman znajdziesz szeroki wybór produktów i najnowszych technologii. Nasze miksery muzyczne są doskonale dopasowane do potrzeb osób śpiewających, które pragną samodzielnie zmierzyć się z najbardziej znanymi hitami. Miksery dźwięku wyprodukowano w porozumieniu ze specjalistami z branży muzycznej. Do zestawów zwykle dołączone są mikrofony charakteryzujące się wysokim stopniem czułości. Dzięki temu relatywnie łatwo można wyeliminować niepożądane szumy pochodzące zarówno z wewnątrz, jak i z zewnątrz urządzenia. Miksery z USB można przenosić na duże odległości, a wszystko dzięki temu, że są one bezprzewodowe i bardzo mobilne. Miksery Azusa gwarantują czystość uzyskiwanego dźwięku, nie musisz zatem martwić się o najwyższą jakość swojego występu.

Najlepsze miksery dźwięku

Nasze miksery karaoke są bardzo mobilne, a wszystko dzięki ich relatywnie niewielkiej wadze. Posiadają one wejścia i wyjścia wideo,  a także wejścia mikrofonowe. Za pomocą specjalnych przycisków można także odpowiednio uregulować głośność, eliminując wszelkie niepotrzebne szumy oraz efekt echo, doprowadzający do rozproszenia dźwięku po pomieszczeniu. Urządzenie zasilane jest za pomocą zasilacza 12 V DC. Niektóre modele posiadają również pięciostopniowe wskaźniki poziomu wysterowania, jak również wyświetlacze LCD. Godny polecenia jest zakup mikserów marki Blow, które nie tylko działają bez zarzutu, ale są też relatywnie niedrogie. Dzięki wejściom USB poszczgólne hity muzyczne można odtwarzać bezpośrednio z pendrive’a. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Strona główna