Wykrywacze metalu

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
2 produkty

Jeśli kiedykolwiek byliśmy na wakacjach nad morzem, to pewnie kojarzymy podobny obrazek – ludzie opalają się, wylegując się na ręcznikach i leżakach, dzieci radośnie taplają się w wodzie, a pomiędzy nimi co jakiś czas pojawia się tajemniczy mężczyzna z jeszcze bardziej tajemniczym urządzeniem, którym skanuje plażę kawałek po kawałku. Urządzenie to, to wykrywacz metali, który informuje o zakopanych pod piaskiem skarbach (albo, co niestety równie częste, metalowych puszkach i innych śmieciach).

Wykrywacz metalu z dyskryminatorem

W

ykrywacze metalu z dyskryminatorem to wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą o odnalezieniu skarbu zakopanego pod ziemią albo ukrytego w podłodze lub ścianie starego domu. Regulowana długość ramienia, wodoodporna cewka (o średnicy dziewiętnastu centymetrów), analogowy wskaźnik pomiaru i uniwersalne wejście na słuchawki (dzięki którym wykrycie metalu zostanie zasygnalizowane dźwiękowo) – to cechy, które sprawiają, że wykrywacze metalu z dyskryminatorem to urządzenia wygodne w użyciu i niezawodne. Korzystając z tego sprzętu mamy gwarancję, że małe metalowe przedmioty wykrywane są na głębokości 30 centymetrów pod ziemią, większe do 60 centymetrów, a te o największych gabarytach da się znaleźć, jeśli są zakopane nawet metr pod ziemią.

Produkty znanych producentów - Maclean, Xtreme

Sprzęt do wykrywania metalu jest prosty w użyciu, a można go napędzać siłą zaledwie sześciu baterii AA (popularnie zwanych „paluszkami”). Urządzenie rozróżnia metale żelazne i nieżelazne, co znacząco ułatwia pracę. Poza detektorami metalu marki Xtreme w naszej ofercie znajdą Państwo również ręczne wykrywacze metalu marki Maclean. Te poręczne i drobne urządzenia stosuje się przede wszystkim w kontroli bezpieczeństwa – z podobnych modeli korzystają ochroniarze na lotniskach i w innych budynkach, gdzie wnoszenie metalowych (a więc potencjalnie niebezpiecznych) przedmiotów jest surowo zakazane. Ręczny detektor może informować użytkownika o wykryciu metalu sygnałem dźwiękowym (który można wyłączyć w razie potrzeby) lub migającą diodą.

Strona główna