Miarki taśmy kątowniki

Żaden remont czy naprawa nie obejdzie się bez odpowiednich przyrządów pomiarowych. Pomagają one rozeznać się w sytuacji i określić problem. Nieważne, czy chcemy zmierzyć jakąś odległość, czy napięcie prądu, akcesoria pomiarowe dostępne w ofercie sklepu internetowego Wasserman przyjdą nam z pomocą. W asortymencie można znaleźć suwmiarki, probówki elektryczne, mierniki obrotów czy testery baterii. Cechują się one bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny oraz długą żywotnością.

Przyrządy suwmiarkowe

Narzędzia pomiarowe dostępne w sklepie Wasserman to przede wszystkim wygodne suwmiarki elektroniczne. Są one wyposażone w czytelny wyświetlacz LCD, dzięki czemu bezproblemowo dokonamy każdego pomiaru zewnętrznego, wewnętrznego oraz głębokości. Przyrządy suwmiarkowe charakteryzują się dokładną i wyraźną skalą, solidną konstrukcją z karbonu oraz możliwością podłączenia ich do komputera. Zakres ich pracy wynosi piętnaście centymetrów, lecz pomiary dokonywane są z dokładnością do 0,1 milimetra. To poręczne i bardzo przydatne przybory pomiarowe, których nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie.

Akcesoria pomiarowe znanych producentów – Hogert, Kemot, Stihl, Import

Oferta sklepu Wasserman to urządzenia pomiarowe znanych producentów. Stihl dostarcza na przykład elektroniczne mierniki obrotów. To narzędzia działające zbliżeniowo i mierzące prędkość obrotową silnika spalinowego w pilarkach, kosiarkach itp. Cechują się małym zapotrzebowaniem na prąd oraz wytrzymałą baterią, dzięki czemu mogą służyć nam przez długie lata. Przydają się podczas różnego rodzaju napraw oraz w modelarstwie. Aby dokonać pomiaru, wystarczy zbliżyć urządzenie do świecy lub przewodu zapłonowego.

W sklepie Wasserman znaleźć można również takie narzędzia miernicze jak testery baterii i probówki (Hogert, Kemot) służące do pomiaru napięcia w przewodach i gniazdach. Te pierwsze pozwalają określić, ile energii pozostało w naszych bateriach czy akumulatorkach. Te drugie to narzędzia niezbędne podczas wszelkiego rodzaju prac elektrycznych. Sprawdzają się w naprawach usterek czy w trakcie wprowadzania zmian w instalacji.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna