Mierniki temperatury i wiatru

Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Choć monitoring warunków atmosferycznych zazwyczaj ogranicza się do sprawdzania temperatury powietrza na klasycznym termometrze, zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebny jest znacznie bardziej zaawansowany sprzęt. Przyrządy dostępne w sklepie Wasserman posłużą Ci nie tylko do sprawdzania pogody, ale również poznania właściwości różnych obiektów i substancji. W ofercie znalazły się zarówno mierniki temperatury, jak i narzędzia służące do pomiaru wiatru. To artykuły, które okażą się niezbędne zawsze wtedy, gdy potrzebne są precyzyjne informacje. 

Pomiar temperatury i wilgotności

Temperaturę zazwyczaj sprawdzamy wtedy, kiedy chcemy wyjść z domu, a nie do końca wiemy, jak się ubrać. Kwestia tego, czy będzie ciepło, czy niekoniecznie, nurtuje nas zwłaszcza przy okazji wyjazdów wakacyjnych. A przecież są inne sytuacje, w których chcemy poznać temperaturę, a które nie mają nic wspólnego z pogodą. Weźmy na przykład gotowanie i wypieki. Warunki obróbki termicznej nierozerwalnie wiążą się przecież z końcowym efektem naszych kulinarnych zmagań. Jeśli zależy nam na pysznej, soczystej pieczeni, musimy zadbać o to, by mięso osiągnęło konkretną temperaturę, również głęboką w środku, ale jej nie przekraczało. Do takiej kontroli posłuży nam kuchenny termometr ze szpikulcem. Sondę można łatwo umieścić w potrawie, a czytelny wyświetlacz LCD wskaże nam jej dokładną temperaturę.

Produkty znanego producenta – Uni-T

Mierniki dostępne w ofercie Wasserman pozwolą Ci nawet zbadać temperaturę obiektów, które są poza Twoim zasięgiem. Wszystko dzięki analizie promieniowania cieplnego. Asortyment sklepu nie ogranicza się jednak tylko do mierników temperatury. Producent Uni-T dostarcza również przyrządów do pomiaru prędkości wiatru. Jaki z nich pożytek? Wystarczy pomyśleć o tych wszystkich sportach, w których istotna jest siła podmuchów oraz ich kierunek. Uprawiasz paralotniarstwo, a może żeglujesz? Bez miernika wiatru się nie obejdziesz. Z jego wyświetlacza LCD dowiesz się dokładnie, jakie warunki panują na zewnątrz. Miernik prędkości wiatru możesz wykorzystać również do badania właściwości różnych gazów.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna