Dalmierze

Dalmierz laserowy to urządzenie niezbędne na każdym placu budowy. Pozwala błyskawicznie i wygodnie zmierzyć odległość pomiędzy dwoma punktami. Wynik pomiaru cechuje się dokładnością do jednego milimetra, dzięki czemu urządzenia tego typu są wprost niezawodne. Używać ich mogą nie tylko zawodowcy, ale i amatorzy urządzający obejście wokół domu czy projektujący ogród. W sklepie Wasserman oferujemy wysokiej jakości mierniki laserowe odznaczające się doskonałymi parametrami.

Jak wybrać najlepszy dalmierz?

Dobry laserowy miernik odległości charakteryzuje się przede wszystkim dużym zasięgiem. Podczas gdy profesjonalne urządzenia mogą działać nawet na 500-metrowych odcinkach, do codziennego użytku spokojnie wystarczy 40 – 80 metrów zasięgu. Taką odległość przemierza wiązka światła wysłana przez dalmierz. Urządzenie mierzy czas upływający do odbicia lasera od danego obiektu. Na tej podstawie wylicza odległość dzielącą nas od niego.

Innym parametrem, na który warto zwracać uwagę, jest wielkość plamki światła. Im mniejsza, tym bardziej wiarygodny będzie wynik pomiaru. Wiązka lasera może nie padać na obiekt idealnie prostopadle, przez co urządzenie wskazywałoby błędną odległość.

Dalmierze laserowe znanych producentów – Uni-T, Pro

Dalmierz laserowy ze sklepu Wasserman to urządzenie wyprodukowane przez jedną z renomowanych marek. Znany producent to gwarancja wysokiej jakości wykonania i maksymalnej wytrzymałości sprzętu. Dalmierz laserowy Uni-T jest na przykład niezawodnym narzędziem do laserowego pomiaru odległości. Cechuje się wyjątkową dokładnością, szybką reakcją i daleką odległością miary. Posiada funkcję automatycznej kalibracji, wskaźnik błędnych pomiarów czy funkcję poziomicy. Co więcej, dalmierze dostępne w sklepie Wasserman umożliwiają zapisywanie wyników. Dzięki temu pomiary nie gubią się i można z łatwością porównywać je ze sobą. Dalmierz Pro to także urządzenie godne zaufania, niezbędne podczas wszelkich prac budowlanych czy remontowych. Warto posiadać je w swoim wyposażeniu.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna