Maszyny do glazury i paneli

Chcesz spróbować swoich sił w glazurze? Przyda Ci się profesjonalny sprzęt. Dzięki przecinarkom do płytek praca będzie lekka i przyjemna. W asortymencie sklepu Wasserman znalazły się również zestawy wierteł, które umożliwią Ci łatwe przygotowanie otworów w kafelkach. Z pomocą tych zaawansowanych maszyn samodzielnie położysz płytki w kuchni czy łazience. Chcesz poczuć dumę z dobrze wykonanej pracy, a przy okazji zaoszczędzić na specjalistach? Zrób to sam!

Przecinarki do glazury

Aby wykafelkować pomieszczenie, trzeba najpierw odpowiednio przygotować płytki. Ich kładzenie nie jest skomplikowane aż do momentu, kiedy na całe płytki zaczyna brakować miejsca. Wtedy trzeba zająć się ich cięciem. Bez właściwego sprzętu ani rusz! Przecinarki do glazury to tak zwane gilotyny ręczne. Ich obsługa jest bardzo prosta, a działanie skuteczne. Kafelki nacinane są za pomocą okrągłego ostrza poruszającego się po prowadnicy. Lekki nacisk pozwala doprowadzić do pęknięcia płytki dokładnie wzdłuż linii. Funkcjonalność tej maszyny polega na tym, że do jej działania nie potrzebny jest prąd ani żadne specjalne wyposażenie. Nie wytwarza też pyłu, który powstaje przy użyciu gilotyny elektrycznej.

Produkty znanego producenta – Dedra

Maszyny do glazury, dostępne w sklepie Wasserman, to produkty znanej marki Dedra. Jej artykuły cechuje niezawodne działanie. Są bezawaryjne i mogą Ci służyć przez wiele długich lat. Przecinarki tego producenta zapewniają gładkie i precyzyjne cięcia zarówno wzdłuż płytki, jak i w poprzek czy po przekątnej. Stabilna podstawa z aluminium zapobiega ślizganiu narzędzia po powierzchni, a gumowa nakładka na rączkę zapewnia lepszy chwyt. Wszystkie te cechy decydują o tym, że z glazurą mogą pracować nie tylko profesjonaliści, ale nawet amatorzy. W ofercie sklepu znalazły się również zestawy wierteł, które pozwalają na przygotowanie otworów w kafelkach za pomocą otwornic o różnych średnicach. Są one pokryte węglikiem wolframu, który jest tańszy i twardszy niż stosowany często w tym celu diament.

Strona główna