Szczypce cęgi zaciskarki

W sklepie internetowym Wasserman można zaopatrzyć się w przydatne narzędzia, wśród których warto wyróżnić uniwersalne szczypce, obcinaki do rur czy zaciskarki do kabli. Akcesoria tego typu są niezastąpione podczas różnorakich prac instalacyjnych i remontowych. W ofercie nie zabrakło noży z łamanym ostrzem oraz zaciskaczy puszek. Przeglądając asortyment, warto zwrócić uwagę na klasyczne kombinerki i nożyki do przycinania materiałów. Takie narzędzia charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem, dzięki czemu na pewno znajdą użytek w każdym domu.

Noże z łamanym ostrzem

Noże z łamanym ostrzem, dostępne w ofercie sklepu Wasserman, cechują się zwiększoną odpornością na pęknięcia i wykruszenia. Są wykonane z wytrzymałego materiału, odpornego na fizyczne uszkodzenia. Posiadają ergonomiczną budowę z tworzywa sztucznego, zapewniającą pewny uchwyt i komfort pracy. Ich rękojeści zostały specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu łatwo zwiększyć kontrolę oraz siłę docisku. Wyposażono je również w magazynki na dodatkowe ostrza. Wykorzystuje się je podczas cięcia wykładzin, płyt gipsowych, cerat, kartonów i wielu innych materiałów. A w przypadku stępienia ostrza wystarczy je ułamać, by znów cieszyć się ostrą końcówką.

Szczypce i zaciskarki znanych producentów – Hogert, Dedra, Kemot, Master, Hanlong, Import

W sklepie Wasserman można znaleźć szczypce i zaciskarki wielu znanych producentów. Łatwo zaopatrzyć się zarówno w modele uniwersalne, jak i dedykowane konkretnym zabiegom. Wszechstronne kombinerki Hogert przydadzą się podczas większości prac – zarówno tych amatorskich, jak i profesjonalnych. Szczypce boczne oraz szczypce precyzyjne tej samej marki okażą się niezbędne podczas instalacji elektrotechnicznych. Pozwolą na wygodne i precyzyjne docinanie przewodów. Podobne zastosowanie znajdzie automatyczny ściągacz izolacji marki Master. Służy do przygotowywania kabli koncentrycznych do nakładania złączy. Narzędzie posiada parę nastawnych nożyków przeznaczonych do zdejmowania izolacji z różnego rodzaju kabli. W asortymencie znalazły się też zaciskarki do kabli Hanlong oraz zaciskacze puszek Kemot.

Strona główna