Odzież ochronna i robocza.

Wszystkie produkty w tym dziale
68 produktów

W sklepie Wasserman można zaopatrzyć się w niezbędną odzież roboczą, służącą do pracy zgodnie z zasadami BHP. W ofercie znajdziemy przede wszystkim spodnie i bluzy robocze, ale także rękawice czy maski. Produkty dedykowane są różnym czynnościom – od koszenia ogrodu po prace budowlane. Nie zabrakło również odzieży przeznaczonej do sprzątania. Ubrania wykonane są z materiałów wysokiej jakości i z dbałością o detale. Dzięki temu zapewniają bezpieczeństwo i higieniczne warunki podczas różnego rodzaju prac.

Bluzy, buty, okulary, rękawiczki robocze i wiele innych

W ofercie internetowego sklepu Wasserman można zaopatrzyć się między innymi w solidne buty robocze. Cechują się one antypoślizgową podeszwą oraz systemem absorbującym wstrząsy. Nie bez znaczenie jest stalowy nosek chroniący palce nawet przed bardzo mocnymi uderzeniami. Obok obuwia roboczego w asortymencie znajdziemy między innymi okulary ochronne. Okażą się one niezbędne podczas wszelkich prac remontowo-budowlanych. Zabezpieczą oczy przed opiłkami i odpryskami. Są jednocześnie bardzo lekkie i wyglądają całkiem modnie. Oferta Wasserman to również bogaty wybór bluz, spodni i rękawic roboczych.

Odzież robocza znanych producentów – Hogert, Lahti, Dedra

Zaufanie do odzieży ochronnej budzą jej producenci. Ubrania takich marek jak Hogert, Lahti czy Dedra wyróżniają się solidnym wykonaniem, wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu zapewniają bezpieczeństwo pracy. Warto wspomnieć między innymi o maskach przeciwpyłowych, które znalazły się w asortymencie sklepu. Posłużą one nie tylko zawodowcom pracującym w trudnych warunkach. Mogą się też przydać na co dzień. Jak? Choćby podczas domowych prac w kotłowni, która zakurzona bywa popiołem. W trosce o nasze zdrowie warto sięgnąć po odzież roboczą nawet przy wykonywaniu domowych obowiązków. Przykładem mogą być choćby rękawiczki do sprzątania. Rzadziej sięgniemy pewnie po nakolanniki glazurnicze, dedykowane już raczej konkretnym pracom remontowym. Oferta sklepu Wasserman to bogaty wybór produktów, wśród których każdy znajdzie odzież roboczą odpowiadającą jego potrzebom.

Strona główna