Lodówki turystyczne

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
2 produkty

Elektryczne lodówki turystyczne to jeden z najbardziej przydatnych gadżetów kempingowych. Nowoczesne modele perfekcyjnie schładzają jedzenie oraz napoje, dzięki czemu te zachowują świeżość i niską temperaturę. To niezastąpione urządzenie podczas wszelkich wycieczek i biwaków. Samochodowe lodówki turystyczne, dostępne w sklepie Wasserman, mieszczą spore zapasy żywności i są łatwe w transporcie. Niektóre modele lodówek to urządzenia wielofunkcyjne, oferujące nie tylko chłodzenie produktów, ale również ich ogrzewanie. Warto zapoznać się z ofertą sklepu Wasserman i wybrać urządzenie idealne dla siebie.

Samochodowe lodówki turystyczne

Lodówki turystyczne 12V mają tę zaletę, że w każdej chwili można podłączyć je do gniazdka zapalniczki w aucie. Dzięki temu ich wnętrze pozostaje cały czas chłodne. W przypadku odpięcie ich od zasilania produkty wciąż mogą pozostawać w niskiej temperaturze. Jak? Za sprawą wkładów chłodzących. Zawczasu należy je zamrozić, a będą przez długi czas utrzymywać żywność i napoje w chłodzie. Lodówki turystyczne z termostatem, które można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Wasserman, charakteryzują się wielofunkcyjnością. Przy wyborze odpowiedniego trybu lodówka może służyć jako swego rodzaju „termos”. Utrzyma temperaturę ciepłego posiłku, kawy czy herbaty. To zatem doskonałe rozwiązanie, jeżeli bierzemy na przykład obiad na wynos.

Lodówki turystyczne znanych producentów – Camry, Malatec, Ravanson

Jak widać, lodówki turystyczne znajdują szerokie zastosowanie – przede wszystkim w podróży. Znacznie ułatwiają transport żywności oraz napojów. Przydadzą się nie tylko podczas długich wycieczek samochodowych, biwakowania, ale także zwykłych popołudniowych pikników, kiedy marzy nam się zimna lemoniada lub inny orzeźwiający napój. Warto zaopatrzyć się w lodówkę turystyczną Camry, dostępną w asortymencie Wasserman. To produkt znanej marki, wyróżniający się funkcjonalnością i wytrzymałością. Innym godnym polecenia wyborem są lodówki turystyczne Ravanson czy Malatec.

Strona główna