Filtry wodne pompy hydrofory

Obojętnie czy masz przydomową oczyszczalnię ścieków czy basem w ogrodzie czy może prywatne ujęcie wody pitnej do wszystkich tych instalacji będziecie potrzebowali filtrów. Do każdej instalacji inny filtr, inaczej działający i z innym przeznaczeniem. W naszej ofercie znajdzie filtry do przeróżnych zastosowań. W wyborze pomogą nasi uprzejmi pracownicy.


 


Filtry znanych producentów- Dafi, Bros, Brita


Filtr do wody z żywicą anionową został opracowany specjalnie do usuwania azotanów z wody do picia. Duże stężenie azotanów w wodzie pitnej prowadzi do powstania anemii i sinicy. Nadmiar azotanów jest szkodliwy nie tylko dla ludzi, ale i dla zwierząt hodowlanych. Azotany przedostają się do wody głównie z pól i szamb i dlatego takie filtry polecane są do domów posiadających własne ujęcia wody pitnej oraz dla gospodarstw hodowlanych. Z kolei filtry polipropylenowe nie tylko pochłaniają szkodliwe azotany pochodzące z nawożenia pól i nieszczelnych szamb, ale także filtrują wodę w sposób mechaniczny, usuwają z wody piasek, drobne zawiesiny, produkty korozji, zanieczyszczenia wymywane z powierzchni instalacji hydraulicznych oraz tłuszcze. Prócz tych filtrów znajdziecie także u nas filtry węglowe, skutecznie usuwające chlor i jego związki oraz zanieczyszczenia organiczne. Dzięki zastosowaniu takiego filtra zdecydowanie poprawia się smak wody, znika jej zabarwienie i przykry zapach.


 


Wkłady, złączki i preparaty enzymatyczne


Do wszystkich instalacji z filtrami potrzebne są odpowiednie systemy. Między innymi złączki umożliwiające połączenia w różnych konfiguracjach. Sklep Wasserman oferuje także enzymatyczne preparaty do biodegradacji zawartości szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Takie preparaty stosuje się nie tylko po to, aby zneutralizować przykry zapach, ale także po to, aby fizycznie zmniejszyć ilość ścieków. To pozwala i ograniczyć wywozy nieczystości i zapobiegać zapychaniu odpływów. Choć zawartość takich preparatów jest bardzo często podobna, to sposób ich stosowania może się już znacząco różnić. Kupując preparat do szamb i oczyszczalni, należy zwrócić uwagę na to, czy opakowanie zawiera instrukcję stosowania. Pamiętajmy, że środek zastosowany niezgodnie z zaleceniami producenta nie zadziała. Kupujmy także od renomowanych producentów takich jak np. Bross. Systematyczne stosowanie Microbec`u firmy Bross zmniejsza częstotliwość opróżnienia szamb, zmniejsza ilość osadów w zbiornikach, upłynnia ich zawartość ułatwiając biologiczny rozkład lub wywożenie.


 

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna