Testery pozostałe

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. Warto też upewnić się, czy nasz samochód jest w pełni sprawny, by uniknąć nieprzyjemności w trasie. Nie chcemy przecież zostać zatrzymani przez policję z powodu niedziałających świateł lub spowodować wypadku przez niedziałające wycieraczki. Równie ważne jest sprawdzenie, czy nie rozładuje nam się akumulator (zwłaszcza przy niższych temperaturach) i czy opony dobrze trzymają się jezdni. W pierwszym przypadku pomoże miernik głębokości bieżnika opony, a w drugim tester akumulatorów samochodowych – oba produkt znajdą Państwo w naszym sklepie.

Testery akumulatorów samochodowych

Każdy akumulator trzeba będzie kiedyś wymienić. Może to nastąpić prędzej lub później, zależnie od wieku akumulatora,  stanu jego eksploatacji  czy modelu. Warto co jakiś czas sprawdzać stopień naładowania akumulatora i jego zdolność rozruchową, by nie spotkać się z niemiłą niespodzianką, jaką jest samochód, którego silnik nie chce zapalić po przekręceniu kluczyka w stacyjce. W naszej ofercie znajdą Państwo tester akumulatorów samochodowych, który w łatwy i szybki sposób pozwoli sprawdzić stan baterii w aucie. Znajdujący się w naszej ofercie woltomierz z wyświetlaczem LCD  pozwoli również na monitorowanie napięcia pracy alternatora. Tester akumulatorów instalujemy w gnieździe zapalniczki pokładowej, więc jego użycie nie wymaga większej filozofii.

Produkty znanych producentów - Xtreme, LTC

Wiele podzespołów w samochodzie zużywa się w trakcie codziennej jazdy. Dotyczy to przede wszystkim opon, bo właśnie one ulegają stopniowemu ścieraniu się każdego dnia przy kontakcie z asfaltem – zwłaszcza w przypadku gwałtownego hamowania lub „palenia gumy” przy ruszaniu ze świateł. Ścieranie bieżnika negatywnie wpływa na przyczepność (odczujemy to na zakrętach oraz podczas hamowania, którego droga się wydłuży), a tym samym w końcu może doprowadzić do wypadku. By tego uniknąć, polecamy sprawdzić stan opon za pomocą cyfrowego miernika głębokości bieżnika opony marki LTC.  Pomiar wykonywany jest w kilku miejscach na obwodzie opony – bieżnik powinien zużywać się równomiernie i jego „wysokość” nie powinna spaść poniżej 3-4mm.

Strona główna