Sejfy i szafy pancerne

Polska należy do najbezpieczniejszych krajów, jednak gdy posiadamy w domu wartościowe przedmioty i dokumenty, warto sięgnąć po dodatkowe zabezpieczenia, takie jak szafa pancerna lub sejf pancerny. W ten sposób przebywając poza domem zachowają Państwo większy spokój o los zgromadzonych w nich kosztowności, a nawet przedmiotów o bardzo dużej wartości sentymentalnej. W sklepie Wasserman proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest sejf biometryczny, ktory jeszcze bardziej utrudni potencjalnym złodziejom dostanie się do jego zawartości.

Sejf na odcisk palca – ogólne informacje

Nowoczesny sejf na odcisk palca to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w biurach, ale także w prywatnych domach. Urządzenie tego typu posiada rozszerzoną funkcjonalność i oferuje znacznie więcej niż zwykły sejf pancerny. Oprócz klucza patentowego, standardowego kodu, możemy bowiem skorzystać z naszych odcisków palca. Sejf na linie papilarne zapamiętuje nawet 20 różnych wzorów, dlatego w razie potrzeby na użytek domowy może korzystać z niego cała rodzina. Z kolei w biurze dostęp do niego będą mieli wszyscy zaufani pracownicy. Dobry sejf biometryczny powinien zostać wykonany w całości ze stali, być gruntownie przetestowany przez producenta i nie posiadać słabych punktów na wypadek ewentualnej wizyty złodzieja. Chroniąc nasze kosztowności powinniśmy zadbać o najwyższą jakość. Właśnie te zalety cechują każdy sejf na odcisk palca dostępny w naszym asortymencie.

Szafy pancerne na ważne dokumenty

Szafa pancerna w domu nie jest fanaberią, nawet jeśli nasza posesja i budynek są dobrze zabezpieczone. Zawsze istnieje ryzyko, że złodzieje dostaną się do jego wnętrza. Sejf na linie papilarne może okazać się wówczas zbawieniem, nawet jeśli nie posiadamy w mieszkaniu dużej sumy pieniędzy i specjalnych kosztowności. Większość z nas trzyma bowiem w domu dokumenty, których wpadnięcie w ręce niepowołanych osób lub po prostu zgubienie, może okazać się bardzo kosztowne i niebezpieczne. Złodzieje, którzy plądrują dom, zwykle nie mają litości, pozostawiając w nim ogromny bałagan i niekiedy zabierając lub niszcząc co popadnie. Szafa pancerna, którą możemy dodatkowo zabudować, stanowi doskonałą gwarancję zabezpieczenia naszych dokumentów przed ewentualną wizytą rabusiów. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak Opticum.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna