Wypoczynek w ogrodzie. Artykuły rekreacyjne

Wszystkie produkty w tym dziale
32 produktów

Plac zabaw – piaskownica, karuzela, kilka huśtawek. Tak niewiele potrafi uszczęśliwić niejedno dziecko. Nie zawsze mamy jednak czas i siłę, by zabrać malucha do parku, a jeśli dysponujemy wolną przestrzenią w ogrodzie, to może powinniśmy zastanowić się nad zamontowaniem w nim huśtawki. Wilk będzie syty i owca cała – my będziemy mogli odpocząć z dala od zgiełku placu zabaw i krzyków szalejących dzieciaków, a nasza pociecha będzie miała możliwość bujania się na huśtawce, kiedy tylko zapra

gnie.

Huśtawki ogrodowe i hamaki dla dzieci

Dwa sznurki i siedzisko – ujmująca prostota wykonania huśtawki jest odwrotnie proporcjonalna do radości czerpanej z zabawy, jaką daje. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo modułowe huśtawki ogrodowe dla dzieci „Safety Swing”. Dzięki ruchomym elementom, które można ze sobą łączyć w dowolnej konfiguracji, huśtawka ta może być dostosowywana do wieku naszego dziecka. Najmniejsze dzieci, które dopiero uczą się siedzieć, mogą z niej korzystać dzięki oparciu i przedniemu zabezpieczeniu, dla nieco starszych zostaje samo oparcie, a sześcio- i siedmiolatkowie będą bujać się w przód i w tył jedynie na siedzisku. Kolorowe elementy z lekkiego tworzywa w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją siedziska oraz nylonowych lin zapewnia dziecku bezpieczeństwo podczas zabawy.

Produkty znanego producenta –Carruzzo, Procter, Blow

Poza huśtawkami ogrodowymi dla dzieci w naszym sklepie kupią Państwo również hamaki dla dzieci. Modele typu „bocianie gniazdo” charakteryzuje okrągłe siedzisko o średnicy 100 centymetrów, solidny metalowy stelaż (dzięki czemu zabawka wytrzyma obciążenie do 100 kilogramów), z którego odchodzą w górę kolorowe sznurki, splatające się ze sobą w najwyższym punkcie dzięki klamrze, na której mocujemy zabawkę na haku wbitym w konar drzewa lub w sufit. Wszystko to sprawia, że „bocianie gniazdo” łączy w sobie cechy hamaka i huśtawki. Huśtawki ogrodowe dla dzieci nie wychodzą z mody. Bawili się na nich nasi rodzice i dziadkowie, bawiliśmy się my i bawić się będą nasze dzieci. Zainwestuj w bezpieczne huśtawki ogrodowe i hamaki. Nie ma rekreacji w ogrodzie bez grilla. Znajdziecie u nas grille duże zamykane i mniejsze otwarte. Mamy także w ofercie grille z wędzarnią i grille mobilne, składane.

Strona główna