Zasilanie awaryjne

Posiadasz w domu kominek z płaszczem wodnym albo kocioł na paliwo stałe? Jeśli tak, świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, czym grozi nagła przerwa w dostawie energii elektrycznej. Nie tylko tracisz komfort ciepła w całym domu, ale i ryzykujesz bezpieczeństwo całej instalacji. Jeśli pompa tłocząca wodę przestanie działać, ciśnienie w układzie wzrośnie. Lepiej nie ryzykować i zaopatrzyć się w awaryjne źródło zasilania. Urządzenia tego typu, dostępne w sklepie Wasserman, można również wykorzystać jako wielofunkcyjny prostownik do akumulatora samochodowego.

Awaryjne źródło zasilania z przebiegiem sinusoidalnym i funkcją ładowania

Zasilacze awaryjne, które znajdziesz w ofercie Wasserman, różnią się od tradycyjnych przetwornic AC/DC tym, że wytwarzają na wyjściu napięcie identyczne jak to w sieci energetycznej. Dzięki napięciu przemiennemu o przebiegu sinusoidalnym można wykorzystywać te urządzenia do zasilania sprzętów z wbudowanymi silnikami i transformatorami – na przykład elektronarzędzi czy AGD małej mocy. Co więcej, awaryjne zasilacze do domu gwarantują nieprzerwaną i stabilną pracę pomp oraz wentylatorów. Specjalny układ zabezpieczenia baterii dba z kolei o to, by akumulator nie został uszkodzony w wyniku całkowitego rozładowania. 

Produkty znanych producentów – Intex, Kemot, Volt Polska, Quer

Przenośne źródła energii mogą być wykorzystywane także jako awaryjne zasilacze do komputera. Za przykład niech posłużą urządzenia marki Kemot. Użyjesz ich zarówno do awaryjnego zasilania pieców, jak i urządzeń RTV czy właśnie biurowych. Na tym oczywiście nie koniec. Przydadzą się również jako zastępstwo klasycznych ładowarek (na przykład do smartfonów), źródło prądu dla elektronarzędzi, AGD, pomp oraz wszelkich urządzeń, których moc zasilania nie przekracza określonego limitu (około 500 W). Awaryjne zasilacze dostępne w asortymencie Wasserman to również produkty marek Intex czy Quer. Specjalizują się one w inteligentnych i kompleksowych rozwiązaniach elektrycznych. Podobną działką zajmuje się firma Volt Polska.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna