Szlifierki do drewna

Ręczna szlifierka do drewna to wysoce wyspecjalizowany sprzęt, przeznaczony do ostatecznego wygładzania powierzchni obrobionych materiałów. Używa się jej zarówno do wykańczania krawędzi drewna, jak i metalu. W sklepie Wasserman znaleźć można nie tylko klasyczne szlifierki oscylacyjne do drewna, ale też szlifierki tarczowo-taśmowe. Każda z nich przyda się w nieco innych okolicznościach, lecz posiadanie przynajmniej jednej z nich w domowym warsztacie jest niezbędne.

Szlifierki oscylacyjne i tarczowo-taśmowe

Szlifierki oscylacyjne służą obróbce powierzchni płaskich oraz zgrubnemu szlifowaniu powierzchni zaokrąglonych. Posiadają niewielkie rozmiary, co umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak na przykład narożniki obiektów. O precyzji szlifu decyduje duża częstotliwość drgań i ich niewielka amplituda. Szlifierki taśmowe to z kolei stacjonarne urządzenia, pracujące jedynie w linii prostej. Podstawiając różne obiekty pod pas ścierny, otrzymujemy idealnie gładkie powierzchnie. To dość proste narzędzie, cechujące się jednak dużą efektywnością. W zależności od użytego materiału ściernego wyszlifujemy różne tworzywa – zarówno drewno, jak i metal.

Szlifierki do drewna znanych producentów – Dedra, Vulcan Concept

Urządzenia dostępne w ofercie sklepu Wasserman to produkty znanych marek. Szlifierka do drewna Dedra posłuży obróbce zarówno dużych powierzchni, jak i drobnych detali. W trakcie pracy zachowuje ciszę, co przekłada się na komfort jej użytkowania. Zostawia materiał gładki i całkowicie jednolity. Szlifierka do drewna Vulcan Concept w perfekcyjnym stopniu łączy funkcjonalność z przystępną ceną. Choć nie jest pierwszym wyborem podczas wyposażania warsztatu, zdecydowanie warto się w nią zaopatrzyć. Przyda się szczególnie osobom trudniącym się pracami stolarskimi, ale nie tylko. Szlifierki taśmowej można używać między innymi jako ostrzałki do niewielkich, metalowych elementów – takich jak na przykład noże.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna