Golarki męskie z trymerem

Czasy brzytwy i golibrodów dawno już minęły. W niepamięć odeszły również dni, kiedy podczas porannego golenia mężczyźni byli ograniczeni do maszynek na żyletki. Dziś komfort zapewnia golarka elektryczna z trymerem. Zaawansowane modele nie tylko gwarantują dokładne golenie do gładkiej skóry, ale umożliwiają również przycinanie włosków, co pozwala na noszenie zadbanego kilkudniowego zarostu. Dostępne na rynku maszynki funkcjonują w oparciu o różne systemy, dlatego przed zakupem warto zastanowić się czemu dokładnie ma służyć nasze urządzenie.

Maszynki elektryczne do golenia dla mężczyzn

Maszynki elektryczne do golenia dla mężczyzn różnią się zastosowaną w nich technologią. Na rynku dostępne są – obok spełniających nieraz funkcję trymera maszynek do włosów – dwa rodzaje golarek do twarzy: foliowe oraz głowicowe. Elektryczna maszynka do golenia foliowa zawiera folię ochronną, przez którą włoski przedostają się do znajdujących się pod nią ostrzy. Może składać się z jednego, dwóch albo nawet trzech ostrzy. Im więcej, tym dokładniejsze golenie. Głowicowa golarka elektryczna męska zbudowana jest z głowic tnących, które dostosowują się do kształtu twarzy, a dzięki temu precyzyjnie golą. Może mieć od jednej do nawet pięciu głowic.

Maszynka elektryczna z trymerem

Nie każdy chce golić twarz „na zero”. Niektórzy mężczyźni starają się zapuścić brodę lub decydują się nosić kilkudniowy zarost. Jedno i drugie wymaga jednak regularnego strzyżenia bądź podcinania, aby twarz wyglądała schludnie i nie odstraszała zaniedbaniem. Wtedy z pomocą przychodzi maszynka elektryczna z trymerem. To bardzo wygodne rozwiązanie umożliwiające szybkie golenie i minimalizujące ryzyko zacięć. Trymer może stanowić również dodatek do zwykłej maszynki foliowej bądź głowicowej, służący do regulowania baków czy pozbywania się owłosienia z nosa i uszu.

Dostępne w sklepie Wasserman golarki męskie to bezprzewodowe urządzenia gwarantujące komfort użytkowania połączony ze skutecznością. Wysokiej jakości elektryczna maszynka do golenia to obowiązkowy element wyposażenia nowoczesnego mężczyzny. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak Mesko, Eldom czy Moser.

Strona główna