Zasilacze

Wszystkie produkty w tym dziale
41 produktów

Żadne urządzenie elektryczne nie może sprawnie działać bez odpowiedniego zasilania. Obecnie coraz częściej tradycyjnie zasilane płynącym na bieżąco z gniazdka elektrycznego prądem urządzenia zastępowane są przez sprzęt wyposażony w akumulator na baterie. Tak czy inaczej, baterie także trzeba raz na jakiś czas naładować, dlatego też posiadanie odpowiedniego zasilacza do danego urządzenia wydaje się absolutną koniecznością. Najwyższej jakości zasilacze w przystępnych cenach oferuje sklep internetowy Wasserman.

Zasilacze impulsowe, antenowe do laptopa, ładowarki sieciowe

W sklepie Wasserman znajdziesz szeroki wybór produktów i najnowszych technologii. Nasze zasilacze impulsowe przeznaczone są przede wszystkim do zabezpieczenia najbardziej wrażliwych na zmienne natężenie prądu urządzeń. Zasilacze produkowane przez firmę Pulsar wyposażone są w specjalne zabezpieczenia przed przeciążeniami, zwarciami, przepięciami. Cechuje je wysoka skuteczność działania oraz możliwość regulowania napięcia wyjściowego. Z kolei zasilacze antenowe marki Blow może pracować nieprzerwanie, jeśli są one dodatkowo zasilane z sieciowego gniazda, jak również przy rozgałęźniku zamontowano przewód współosiowy. O tym, że urządzenie faktycznie działa poprawnie, można przekonać się, sprawdzając, czy świeci umieszczona na nim specjalna dioda kontrolna.

Najlepsze zasilacze

Sklep Wasserman oferuje również zasilacze do laptopa. Jeśli oryginalny zasilacz ulegnie uszkodzeniu, znajdziesz u nas jego „godnego następcę”. Ale uwaga! Zawsze powinieneś dobierać zasilacz dopasowany do marki posiadanego przez siebie laptopa, w przeciwnym wypadku możesz bowiem narazić sprzęt na poważną awarię. Oprócz tego, w sklepie Wasserman zaopatrzysz się także w ładowarki sieciowe. Zwykle wyposażone jest w dwa gniazdka USB, dzięki czemu można równocześnie ładować dwa urządzenia. Za ich pomocą można ładować tablety, smartfony, telefony komórkowe, a także nawigacje GPS. Szczególnie godne polecenia są ładowarki oraz zasilacze firm Baofeng oraz Akyga, które oferują swoim klientom profesjonalne rozwiązania zasilające. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Strona główna