Akcesoria agd do higieny i pielęgnacji

Wszystkie produkty w tym dziale
35 produktów

Akcesoria do pielęgnacji ciała to narzędzia, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie. Żyjemy w ciągłym biegu, a czasu na to, by zadbać o siebie, mamy coraz mniej. Dlatego ważne są proste rozwiązania, ułatwiające życie i gwarantujące komfort. W sklepie Wasserman można znaleźć szereg produktów AGD do higieny, a także akcesoriów pomagających zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki maszynkom do włosów, lokówkom czy golarkom zatroszczymy się o nasz wygląd, a z pomocą termometrów i wag będziemy mogli kontrolować nasze zdrowie

.

Artykuły AGD do higieny

Wśród niezbędnych gadżetów każdej kobiety znajdziemy przede wszystkim akcesoria AGD do pielęgnacji włosów, takie jak suszarki oraz prostownice i karbownice. Mężczyźni w sklepie Wasserman zaopatrzą się głównie w golarki, trymery oraz maszynki do włosów. W codziennej pielęgnacji ciała pomogą również takie akcesoria do higieny jak pilniki do stóp czy niezawodne urządzenia kosmetyczne oraz elektryczne szczoteczki do zębów z wymiennymi wkładami. Relaksacyjne chwile umilą akcesoria takie jak maty i masażery, które pomogą nam odprężyć się po długim dniu w pracy lub podczas podróży. Dzięki tego typu urządzeniom zawsze będziemy zadbani i wypoczęci.

Drobny sprzęt do pielęgnacji ciała

Sklep Wasserman oferuje również produkty, które pomogą nam w kontrolowaniu kondycji fizycznej oraz zdrowotnej. Dzięki wagom cyfrowym będziemy mogli na bieżąco monitorować prawidłową masę ciała, natomiast zestawy gadżetów medycznych, takich jak profesjonalne termometry, pozwolą na szybką kontrolę podstawowych parametrów zdrowia. Jednym z akcesoriów, który można znaleźć w sklepie Wasserman, jest alkomat, czyli tester trzeźwości, dzięki któremu szybko upewnimy się, czy jesteśmy w stanie bezpiecznie i z czystym sumieniem wsiąść za kierownicę samochodu. Posiadanie w mieszkaniu dobrego alkomatu to przejaw odpowiedzialności – następnego dnia po zakrapianym wieczorze każdy powinien sprawdzić swój stan, zanim wyruszy w trasę.

Strona główna