Spawarki i maski spawalnicze

Spawarki oraz przyłbice samościemniające to nieodłączne atrybuty każdego profesjonalnego spawacza, ale też majsterkowicza-amatora. Dostępne w ofercie Wasserman produkty z tej kategorii wyróżniają się innowacyjnością i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Dzięki nim proces spawania staje się prostszy i przyjemniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Czym kierować się przy wyborze spawarki i maski spawalniczej?

Wybierając spawarkę, należy zwrócić uwagę na takie parametry jak jej poręczność, waga czy koszty eksploatacji. Warto więc zainteresować się spawarkami elektrycznymi-inwertorowymi. Od tradycyjnych urządzeń transformatorowych odróżnia je lekkość, wygodniejsza, bezpieczniejsza i tańsza eksploatacja oraz lepsza wydajność.

Przed zakupem przyłbicy dobrze jest zapoznać się z ze spawalniczymi maskami samościemniającymi. To inteligentny wynalazek, w którym chroniąca oczy szybka momentalnie zaciemnia się pod wpływem intensywnego światła. Zapewnia to użytkownikowi swobodę ruchu dłoni, gdyż nie musi on nieustannie opuszczać i podnosić przyłbicy.

Spawarki i maski spawalnicze znanych producentów – Geko, Powermat

Spawarki i przyłbice samościemniające dostępne w sklepie Wasserman to produkty znanych i cenionych marek. Spawarka inwertorowa Powermat to poręczne i lekkie urządzenie, które pozwala na łączenie różnych gatunków metali oraz stopów. Wyposażone jest w wentylator chłodzący podzespoły, czujnik termiczny chroniący przed przegrzaniem oraz wyświetlacz LCD. Taki sprzęt bez wątpienia powinien znajdować się w każdym warsztacie.

Dostępna w asortymencie Wasserman maska spawalnicza Geko z powodzeniem chroni twarz i oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym i podczerwonym, gorącem oraz odpryskami. Jej najważniejszą funkcją jest automatyczne zaciemnianie wizjera pod wpływem mocnego światła. Takie rozwiązanie wpływa na komfort użytkowania przyłbicy oraz jej funkcjonalność. Maska daje szerokie pole widzenia, sama dostosowuje się do trybu spawania, a także ładuje baterię dzięki ogniwom słonecznym.

Strona główna