Piły szablaste

Jedno urządzenie, wiele zastosowań! Piła brzeszczotowa to narzędzie niezbędne w każdym warsztacie. Największą jej zaletą jest wszechstronność. Posłuży nam ona do cięcia różnych materiałów, a wszystko to bez najmniejszego wysiłku. Urządzenie, często nazywane wyrzynarką lisi ogon, może zastąpić rozmaite sprzęty i nadaje się do wykorzystania nawet w trudno dostępnych miejscach. W sklepie Wasserman można zaopatrzyć się w piłę szablastą wysokiej jakości – łatwą w obsłudze, lecz wytrzymałą i wydajną.

Piła brzeszczotowa

Piła brzeszczotowa charakteryzuje się precyzyjnym działaniem, łatwą obsługą i uniwersalnym zastosowaniem. Jej funkcja zależy w głównej mierze od tego, jaki brzeszczot do niej wybierzemy. Posiadając różnego rodzaju ostrza, będziemy mieli możliwość cięcia zarówno drewna, jak i metalu, tworzyw sztucznych, a nawet cegieł. Dzięki jednofazowemu silnikowi piłowanie jest łatwe jak nigdy dotąd. Konstrukcja piły szablastej umożliwia ponadto operowanie w trudno dostępnych miejscach – zarówno w pionie, jak i w poziomie. Ergonomiczny kształt narzędzia daje użytkownikowi szansę zachowania dokładnej kontroli nad głębokością oraz kątem cięcia.

Piły szablaste znanego producenta – Powermat

Piły brzeszczotowe, dostępne w sklepie Wasserman, pochodzą z asortymentu cenionego producenta narzędzi warsztatowych i ogrodowych. Piła szablasta Powermat to gwarancja wydajności i łatwej obsługi. Produkt reprezentuje atrakcyjny stosunek jakości do ceny, dzięki czemu użytek może zrobić z niego dosłownie każdy. Warto wyposażyć swój przydomowy warsztat w narzędzie tego typu, gdyż przyda się ono w wielorakich sytuacjach. Ze względu na użycie wytrzymałych materiałów piła pozostaje odporna na intensywną eksploatację i może służyć nam przez wiele lat. Co więcej, uniwersalne uchwyty brzeszczotów sprawiają, że nadają się one do każdego modelu takiego urządzenia. Sprzęt wyposażony jest w specjalny system, który z kolei umożliwia szybką i wygodną wymianę ostrzy, w zależności od potrzeb.

Strona główna