Pilarki ręczne nożyce

Posiadając przydomowy warsztat, koniecznie trzeba wyposażyć go w porządną pilarkę ręczną do drewna. To podstawowe narzędzie przy wszelkiego rodzaju pracach stolarskich. Zapewnia ono dokładne cięcia i to pod różnymi kątami. Użytek zrobią z niej nie tylko profesjonaliści, ale również amatorzy. Elektryczna pilarka ręczna przyda się więc zarówno do budowy altany w ogrodzie, jak i do cięcia drewna przeznaczonego do kominka. W sklepie Wasserman można znaleźć wysokiej jakości modele, reprezentujące atrakcyjny stosunek ceny do jakości.

Pilarka tarczowa z prowadnicą

Poręczność ręcznej piły tarczowej to jedno, a jej precyzja to co innego. Za ten drugi parametr odpowiada prowadnica, która pozwala na równe cięcie drewna pod konkretnymi kątami. Bez tego elementu obsługa ostrza byłaby nieefektywna i wysoce niekomfortowa. Pilarka ręczna z prowadnicą wykonana jest z wytrzymałych materiałów, co przekłada się na wydajność pracy. Na konstrukcję urządzenia składają się liczne zabezpieczenia, a to sprawia, że jego obsługa nie wymaga specjalnych umiejętności. Dzięki elektrycznym pilarkom tarczowym deski i sklejki zawsze są precyzyjnie przycięte. Równe krawędzie to warunek powodzenia w wielu pracach stolarskich, dlatego tak istotne jest wspomaganie się odpowiednim sprzętem.

Pilarki ręczne znanych producentów – Dedra, Powermat

Takich marek jak Dedra czy Powermat nie trzeba nikomu przedstawiać. To producenci specjalizujący się w elektronarzędziach dla domu i ogrodu. Ich artykuły to gwarancja wytrzymałości i odporności na intensywną eksploatację. Pilarka Dedra posiada na przykład różne funkcje ułatwiające prace. Urządzenie nie tylko dostosowane jest do skutecznego cięcia różnych materiałów, ale i do mechanicznego odprowadzania trocin, dzięki czemu odpady nie rozprzestrzeniają się wokół obszaru roboczego. Piła tarczowa Dedra wyróżnia się funkcjonalnością i wszechstronnym zastosowaniem, dlatego powinna się znaleźć w każdym warsztacie – czy to profesjonalnym, czy amatorskim.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna