Pilarki ręczne nożyce

Posiadając przydomowy warsztat, koniecznie trzeba wyposażyć go w porządną pilarkę ręczną do drewna. To podstawowe narzędzie przy wszelkiego rodzaju pracach stolarskich. Zapewnia ono dokładne cięcia i to pod różnymi kątami. Użytek zrobią z niej nie tylko profesjonaliści, ale również amatorzy. Elektryczna pilarka ręczna przyda się więc zarówno do budowy altany w ogrodzie, jak i do cięcia drewna przeznaczonego do kominka. W sklepie Wasserman można znaleźć wysokiej jakości modele, reprezentujące atrakcyjny stosunek ceny do jakości.

Pilarka tarczowa z prowadnicą

Poręczność ręcznej piły tarczowej to jedno, a jej precyzja to co innego. Za ten drugi parametr odpowiada prowadnica, która pozwala na równe cięcie drewna pod konkretnymi kątami. Bez tego elementu obsługa ostrza byłaby nieefektywna i wysoce niekomfortowa. Pilarka ręczna z prowadnicą wykonana jest z wytrzymałych materiałów, co przekłada się na wydajność pracy. Na konstrukcję urządzenia składają się liczne zabezpieczenia, a to sprawia, że jego obsługa nie wymaga specjalnych umiejętności. Dzięki elektrycznym pilarkom tarczowym deski i sklejki zawsze są precyzyjnie przycięte. Równe krawędzie to warunek powodzenia w wielu pracach stolarskich, dlatego tak istotne jest wspomaganie się odpowiednim sprzętem.

Pilarki ręczne znanych producentów – Dedra, Powermat

Takich marek jak Dedra czy Powermat nie trzeba nikomu przedstawiać. To producenci specjalizujący się w elektronarzędziach dla domu i ogrodu. Ich artykuły to gwarancja wytrzymałości i odporności na intensywną eksploatację. Pilarka Dedra posiada na przykład różne funkcje ułatwiające prace. Urządzenie nie tylko dostosowane jest do skutecznego cięcia różnych materiałów, ale i do mechanicznego odprowadzania trocin, dzięki czemu odpady nie rozprzestrzeniają się wokół obszaru roboczego. Piła tarczowa Dedra wyróżnia się funkcjonalnością i wszechstronnym zastosowaniem, dlatego powinna się znaleźć w każdym warsztacie – czy to profesjonalnym, czy amatorskim.

Strona główna