Latarki

Znajdziecie u nas szeroki wybór latarek i lamp LED, zarówno czołówki dla sportowców, jak i oświetlenie warsztatowe dla robotników. Nasze lampy i latarki to doskonała jakość do wykorzystania w różnych sytuacjach.


 


Latarki, jaka będzie najlepsza?


Wybór odpowiedniej latarki zależy od tego, do gdzie będziemy ją wykorzystywać. Sklep Wasserman oferuje między innymi latarki mocowane na czoło świetne przede wszystkim dla sportowców. Podczas biegania, wędkowania czy wycieczek w góry dobrze jest mieć wolne ręce, ale nie tylko, bo idealnie odnajdują się np. podczas remontów. Latarka szperacz LED to inny rodzaj przenośnego oświetlenia. Tu znajdziemy ekstra mocne diody oraz ergonomiczny niezwykle wygodny kształt. Przyda się w trakcie wszelkiego rodzaju poszukiwań, biwaków lub po prostu podczas nocnych spacerów. W asortymencie Wasserman znajdziecie również latarki warsztatowe. Te lampy możecie zawiesić pod sufitem. A wbudowany magnes, pozwoli je przymocować do każdej metalowej powierzchni. Takie warsztatowe latarki bywają wyposażone w aż dwa strumienie światła.


 


Latarki i lampy znanych producentów – Maclean, Dedra, Forever, Xtreme, Bailong, Media-Tech


Latarki i warsztatowe lampy LED, znajdujące się w naszej ofercie produkowane są przez znane i sprawdzone marki. Charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Ze względu na ich nieocenioną funkcjonalność warto zaopatrzyć się chociażby w takie cudo jak ta latarka do wykorzystania, jako oświetlenie rowerowe, w wędkarstwie, wspinaczce górskiej, sportach wodnych, kajakarstwie, żeglarstwie itp. itd. Obudowa tego cuda wykonana została z aluminium lotniczego i odpowiednio zabezpieczona przeciw korozji. Żywotność to 10 milionów godzin!!! Latarka taktyczna mini. Poręczna i skuteczna. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. A jeżeli dysponujesz już latarką szperaczem lub latarką czołową to, co powiesz na takie małe podręczne kieszonkowe źródło światła jak ta latarenko z odczepianym brelokiem? Świetny pomysł na prezent lub upominek.

Strona główna