Narzędzia i akcesoria pneumatyczne

Dzięki prostej budowie i mniejszej ilości części współpracujących ze sobą mechanicznie, narzędzia pneumatyczne psują się nawet pięciokrotnie rzadziej niż narzędzia elektryczne. Dodatkowo trzeba też pamiętać, że te narzędzia nie iskrzą, dzięki czemu również zagrożenie pożarowe jest o wiele mniejsze. Największym minusem pneumatycznych narzędzi jest chyba tylko konieczność posiadania w warsztacie instalacji sprężonego powietrza.

Narzędzia pneumatyczne znanych producentów - Hogert, Pansam, Powermat, Yato

Wśród wielu narzędzi w ofercie sklepu Wasserman znajdziecie miedzy innymi klucz firmy Hogert. Klucz o wytrzymałej aluminiowo kompozytowej obudowie. Lekkie z trzy stopniową regulację obrotów oraz przełącznikiem obrotów prawe/ lewe. Mechanizm udarowy to moc typu TWIN HAMMER, a jest to najwyższa wydajność. Możecie też zaopatrzyć się u nas w komplet akcesoriów pneumatycznych - rozpylanie, natrysk, przedmuchiwanie. Zestaw akcesoriów to niezwykle praktyczny zestaw, przeznaczony do rozpylania i natryskiwania materiałów powłokowych oraz przedmuchiwania powietrzem przy użyciu sprężarki.


W zestawie otrzymacie 5 podstawowych produktów; Pistolet lakierniczy z górnym zbiornikiem, pistolet do ropowania, pistolet do przedmuchiwania, pistolet do pompowania, wąż spiralny do sprężonego powietrza. Firmę Yato reprezentuje u nas szlifierka mimośrodowa o prędkości 9 000 obrotów na minutę, Szlifierka przeznaczona jest do współpracy z różnego rodzaju papierami i włókninami ściernymi.

 

Trwałość i perfekcja w pneumatycznych narzędziach sklepu Wasserman


Wszystkie narzędzia sprzedawane w naszym sklepie są z sukcesem wykorzystywane przez wielu specjalistów w wielu dziedzinach gospodarki. Narzędzia są po to, by jak najbardziej ułatwiać nam życie w każdej dziedzinie. A do prac przy samochodzie wystarczy dobry klucz pneumatyczny z zestawem nasadek. Do codziennej eksploatacji wystarczy klucz udarowy o mocy 850 Nm. Z tym kluczem nie tylko odkręcimy śruby przy kołach, ale i poluzujemy zapieczone śruby w silniku. Najważniejszą cechą dobrego klucza pneumatycznego jest możliwość przerzutu biegu prawo-lewo. Antypoślizgowa rękojeść zagwarantuje dobry chwyt przy pracy. Narzędzia sprzedawane przez nas są wykonane z trwałych i wytrzymałych komponentów. Gwarantem jakości są sprawdzeni producenci oraz my, ponieważ sami korzystamy tylko z narzędzi z naszej bogatej oferty.

Strona główna