Szlifierki do gipsu

Szlifierka do gipsu przeznaczona jest do szlifowania tynków i gładzi gipsowej. Urządzenia dostępne w sklepie Wasserman wyposażone są w szereg udogodnień sprawiających, że remont staje się jeszcze łatwiejszy. W asortymencie znalazły się zarówno tradycyjne szlifierki do gładzi, jak i narzędzia posiadające wysięgniki z regulowaną długością. Sprzęt dedykowany jest profesjonalnym remontom i pozwala dobrać parametry optymalnie do wykonywanej pracy. Modele zawarte w ofercie sklepu znajdą zastosowanie między innymi przy szlifowaniu gładzi gipsowych, powierzchni drewnianych, metalowych czy usuwaniu starych powłok farb.

Maszyna do szlifowania gładzi – działanie

Szlifierki do ścian i sufitów, dostępne w sklepie Wasserman, charakteryzują się prostą, solidną i zwartą konstrukcją. Niektóre modele wyposażone są w LED-owe taśmy, podświetlające obszar roboczy w taki sposób, że nie niepotrzebne są dodatkowe halogeny. Precyzyjne oświetlenie dokładnie tego fragmentu ściany czy sufitu, na którym akurat pracujemy, pozwala łatwiej osiągnąć zamierzony efekt. Urządzenia przyjmują także kształt szlifierek z odkurzaczem, dzięki czemu umożliwiają działanie bez generowania szkodliwych drobin. Odkurzacz włącza się wraz ze szlifierką, a wyłącza z niewielkim opóźnieniem, co pozwoli odessać pył z otoczenia i z maszyny. Sprzęt wyposażony jest w filtr wodny zapewniający wysoką skuteczność usuwania drobin.

Szlifierki znanych producentów – Dedra, Powermat

Maszyny do szlifowania gładzi, obecne w ofercie sklepu Wasserman, to produkty znanych, sprawdzonych marek, takich jak Dedra czy Powermat. Urządzenia pozwalają na dopasowanie prędkości obrotów tarczy do szlifowanego materiału i są wyposażone w ergonomiczne uchwyty zwiększające komfort oraz precyzję pracy. W sklepie dostępne są też tak zwane szlifierki żyrafy. Dzięki nim można bez problemów sięgnąć sufitu i wyższych partii ścian, niepotrzebna już będzie drabina. Szlifierki do tynku posiadają regulowane wysięgniki, a to zwiększa wygodę i bezpieczeństwo pracy. Ich ruchome głowice z tarczą szlifującą dostosują się do każdej powierzchni i dotrą w każdy kąt.

Strona główna