Szlifierki wielofunkcyjne

Szlifierki oraz polerki to niezwykle funkcjonalne elektronarzędzia, pomocne w wykonywaniu wielu prac. Jeżeli nie wiesz, jaką wybrać, my doradzimy Ci, czy lepsza będzie szlifierka oscylacyjna, taśmowa czy może mimośrodowa. W ofercie naszego sklepu znajdziesz każdy rodzaj szlifierki oraz akcesoria do tych narzędzi.Szlifierki od renomowanych producentów - Dedra, Powermat


Prawie każdy z nas był kiedyś świadkiem wygładzania gładzi gipsowej na ścianie lub suficie. Ręczne szlifowanie tynku czy gipsu jest bardzo ale to bardzo uciążliwe, do tego nieco żmudne, długie i pracochłonne. A i sprzątanie po tej robocie do przyjemnych nie należy. Dlatego ci wszyscy fachowcy mający często do czynienia ze szlifowaniem maja na podorędziu szlifierki do gipsu. A najlepsi z nich mają takie, które całkowicie wyeliminowały powstawanie pyłu. Nasze szlifierki pozwolą Ci na szlifowanie gipsu i podobnych materiałów. Tak na przykład jedna z przedstawicielek szlifierek, Dedra DED7764, to prosta, ale zarazem solidna konstrukcja. Wyposażona została w system odprowadzania pyłu przystosowany do podłączenia odkurzacza. Otwory w papierze ściernym gwarantują o wiele lepsze odprowadzanie kurzu niż te wyłącznie krawędziowe. Prędkość obrotów sami dobieramy pod kątem obrabianego materiału. Szlifierka taśmowa z naszej oferty ma tylko jeden cel, nadać ostateczny kształt powierzchni, która wcześniej została obrobiona przez inne narzędzia. Świetnie wygładza krawędzie drewna lub metalu, idealna do ostrzenia metalowych przedmiotów i małych detali. Tarczowo- taśmowa szlifierka jest kompaktowa i prosta ale za to jaka efektywna. Szlifierka oscylacyjna to natomiast takie urządzanie, które jest idealne do obróbki "na gładko" dużych i równych powierzchni. Nasza szlifierka oscylacyjna to profesjonalny sprzęt do szlifowania metalu, kamienia i drewna.


 


Lakier stracił połysk? Polerka do lakieru - Powermat


Na stan powłoki Twojego auta wpływa wiele różnych czynników. Promienie słoneczne w przeciwieństwie do nas na nasze auta wcale nie wpływają dobrze. Soki z drzew bywają trudne do usunięci atak samo jak przylepione pyłki lub rozmazane odchody ptasie. Opady deszczu, piasek spod kół, kamyki spod kół innych aut, błoto i piach. A skrobanie szronu? To wszystkie rzeczy zostawiają ślady na karoserii naszego samochodu. Teraz jednak możesz samodzielnie przywrócić blask Twojemu samochodowi. Dobra pasta polerska oraz porządna polerka z regulacją obrotów wystarczą. Polerka Powermat wyposażona jest w gwint mocowania akcesoriów M14 dzięki czemu bez większych problemów kupimy zapasowe gąbki czy inne akcesoria polerskie. U nas kupisz cały zestaw polerki z gąbkami zapakowany w duży karton zbiorczy.

Strona główna