Wiartarki udarowe

Wiertarka to jedno z tych elektronarzędzi, które obowiązkowo powinny znaleźć się w każdym domu. Wbrew pozorom może się przydać nie tylko podczas gruntownych remontów. Zrobimy z niej użytek również na co dzień – gdy zawieszenia wymaga nowa półka czy wieszak. Im lepszy jednak model tego urządzenia, tym więcej zastosować ono znajdzie. Dlatego najlepiej zaopatrzyć się w wiertarkę udarową z regulacją obrotów. W sklepie Wasserman znaleźć można profesjonalne narzędzia tego typu. Odznaczają się jakością, która sprawia, że będą nam one służyć przez wiele długich lat.

Wiertarki udarowe z regulacją obrotów

Główną zaletą wiertarek udarowych jest ich wielofunkcyjność. Służą bowiem nie tylko wierceniu otworów, ale i na przykład skuwaniu. Za ich pomocą ułatwimy sobie między innymi demontaż starych glazur i posadzek. Przygotujemy również ściany i podłogi na położenie kabli – wykonamy nimi idealne bruzdy. Opcja udaru w wiertarce sprawia, że nie musimy naciskać wiertłem na powierzchnię, by zrobić idealny otwór w twardym materiale, takim jak kamień czy beton. Tryb bez udaru pozwoli nam natomiast wiercić w drewnie czy ceramice.

Wiertarki udarowe znanych producentów – Dedra, Powermat, DeWALT

Wiertarki udarowe dostępne w sklepie Wasserman to urządzenia znanych producentów sprzętu elektrycznego. Odznaczają się wytrzymałością, która przekłada się na ich długą żywotność. Ich wszechstronne zastosowanie sprawia, że są wprost niezastąpione nie tylko w profesjonalnych warsztatach, ale i w każdym domu. Wiertarki udarowe DeWALT przydadzą się podczas wiercenia otworów w ścianach, radząc sobie nawet z żelbetowymi słupami, ale nie tylko. Narzędzia te można wykorzystać również wkręcania i wykręcania wkrętów, do mieszania klejów, farb czy zapraw, a nawet do ścierania z powierzchni rdzy czy starych warstw lakierów. Wiertarki udarowe Dedra to równie uniwersalne elektronarzędzia. Są zasilane z gniazdka sieciowego, co gwarantuje im dużą moc w przeciwieństwie do wiertarek akumulatorowych.

Strona główna