Wkrętarki akumulatorowe, wiertarko-wkrętarki akumulatorowe

W każdym domu powinno znaleźć się takie urządzenie jak wiertarko-wkrętarka. To narzędzie łączące dwie funkcje: wiercenia oraz wkręcania. Dzięki temu z łatwością można przeprowadzić prace montażowe różnego rodzaju. W sklepie Wasserman można wybierać spośród wielu modeli elektrycznych wiertarko-wkrętarek. Wyposażone są one w przydatne udogodnienia, które jeszcze bardziej ułatwiają pracę. Modele dostępne w asortymencie cechują się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Warto więc zaopatrzyć się w jeden z nich.

Wkrętarki akumulatorowe

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe to doskonałe rozwiązanie, przydatne w każdym warsztacie – zarówno profesjonalisty, jak i amatora. Za pomocą takiego urządzenia przeprowadzić można większość prac montażowych. Posłuży ono zarówno skręceniu mebli, jak i instalacji armatury prysznicowej. Wieszanie półek na ścianach czy budowa altany w ogrodzie – wiertarko-wkrętarki znajdą szerokie spektrum zastosowań.
Modele wiertarek dostępne w sklepie Wasserman wyróżniają się atrakcyjnymi udogodnieniami. W zestawie posiadają zapasowe akumulatory, dzięki czemu można kontynuować pracę nawet wtedy, gdy bateria się rozładuje. To oznacza, że nie ogranicza nas żaden kabel. Co więcej, akumulatory wiertarko-wkrętarek nie mają tak zwanego efektu pamięci. To sprawia, że można je podłączyć do ładowania w dowolnej chwili – żywotność baterii nie ulegnie skróceniu. Niektóre modele wkrętarek zostały wyposażone nawet w diody LED doświetlające obszar pracy.

Wiertarko-wkrętarki znanych producentów – Powermat, Tryton, Bosch

Wiertarko-wkrętarki dostępne w sklepie Wasserman to produkty znanych i cenionych marek. Takiego producenta jak Bosch nie trzeba nikomu przedstawiać – to gwarancja wysokiej jakości i trafionej inwestycji. Nie ustępują mu wcale wkrętarki akumulatorowe Powermat czy Tryton. Są bardzo lekkie i poręczne, dzięki czemu doskonale nadają się do wszelkich prac domowych. Posiadają tak przydatne funkcje jak szybkozaciskowe uchwyty czy wybór prędkości obrotowej. Warto zdecydować się na jeden z tych funkcjonalnych i niezawodnych modeli wiertarko-wkrętarek. To niezbędne wyposażenie każdego warsztatu.