Mikrofony

Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

Obecnie żadna impreza, dyskoteka czy koncert nie mogą obyć się bez profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego. W szczególności dotyczy to mikrofonów, dzięki którym osoba przemawiająca lub śpiewająca jest doskonale słyszalna nawet dla słuchaczy znajdujących się  w najdalszych rzędach. Mikrofony bezprzewodowe dodatkowo są również cenione przez użytkowników, a wszystko dzięki ich mobilności oraz możliwości swobodnego przemieszczania się z nimi po scenie. Najwyższej jakości mikrofony w przystępnych cenach oferuje sklep internetowy Wasserman.

Profesjonalne mikrofony bezprzewodowe dynamiczne

W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie do swoich potrzeb mikrofony bezprzewodowe – 1est to szeroki wybór produktów i najnowszych technologii, Większość z nich posiada co najmniej dwa wejścia mikrofonowe, a także jedno wejście i wyjście wideo. Nasze mikrofony są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu z powodzeniem mogą je użytkować nawet osoby, które nie znają się zbyt dobrze na sprzęcie nagłaśniającym. Profesjonalne mikrofony bezprzewodowe charakteryzuje ponadto wysoki stopień czułości, co sprzyja efektywnemu eliminowaniu niepotrzebnych szumów, zarówno tych pochodzących z wewnątrz, jak i z zewnątrz urządzenia.  Mikrofony Azusa cechuje dodatkowo duże pasmo przenoszenia, a mikrofony Blow wyróżniają się lekkością i mobilnością, jak również wyjątkowo atrakcyjnymi cenami zdolnymi przyciągnąć uwagę potencjalnych użytkowników.

Mikrofony dynamiczne

Mikrofony dynamiczne stworzone są dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i swobodę poruszania się po scenie. Doskonale sprawdzają się one zwłaszcza przy prowadzeniu różnego rodzaju eventów, koncertów i publicznych wystąpień. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór produktów i najnowszych technologii. W szczególności godny polecenia wydaje się wybór mikrofonów produkowanych przez takie firmy, jak LTC, czy Voice Kraft

.

Mikrofony takie nie powodują żadnych zniekształceń w emitowanym przez siebie głosie, co więcej, za ich zaletę trzeba również uznać relatywnie duży zasięg, Instalacja takich mikrofonów jest bardzo prosta i szybka, nie wymaga żadnych specjalistycznych i konkretnych umiejętności,  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Strona główna