Pozostałe RTV

 

Działy zaczynające się od "Pozostałe..." zawierają w sobie akcesoria potrzebne do konkretnych urządzeń. Ale nie tylko, czasami znajdziemy tam rzeczy niepasujące do konkretnych działów a niezwykle przydatne w różnych dziedzinach naszego życia. Zapraszamy do myszkowania po działach " Pozostałe.. " lub " Inne.."


 


Akcesoria szpiegowskie i nie tylko - Media - TechBlow


W asortymencie Wasserman w dziale artykuły szpiegowskie nie znajdziecie strzelających długopisów czy materiałów wybuchowych w postaci gumy do żucia. W tym dziale znajdziecie kamery endoskopowe, lokalizatory czy np. dyktafon, który może służyć jak podsłuch. Kamerki endoskopowe przydają się nie tylko detektywom, ale także lekarzom czy mechanikom. Pozwalają na dokładne zbadanie rury, przewodów wentylacyjnych, silnika z jego zakamarkami czy po prostu odnajdowanie różnych drobiazgów ukrytych przed naszymi oczyma. Długi kabel oraz wodoodporna konstrukcja takiej kamerki na przewodzie umożliwiają nam kontrolowanie nawet tych najtrudniej dostępnych miejsc w budynkach oraz pojazdach. A r różnego rodzaju lokalizatory pomagają w odnajdywaniu i rzeczy i osób. Lokalizator samochodowy pomoże odnaleźć zaparkowane auto lub namierzyć dziuplę złodziei. A lokalizator wbudowany w smartwatch wspiera kontrolę rodzicielską.Dyktafony, podsłuch, megafon


Megafony w dziale pozostałe RTV znalazły się nie przez przypadek. Naszym klientom oferujemy megafony z mikrofonem najlepszych marek. Megafony marki Blow cechuje konstrukcja pistoletowa, duża efektywność nagłośnienia oraz wyposażenie. Dźwięk emitowany przez ten megafon rozejdzie się na odległość około 600 metrów. Zasilanie megafonu to baterie, na których megafon może pracować nawet przez 8 godzin. Polecamy także sprzęt od Voice Kraft. Dźwięk emitowany za ich pomocą jest czysty i doskonale słyszalny. Obok megafonów w tym dziale znajdziemy tez świetne dyktafony. Służą nie tylko do nagrywania, ale i do przechowywania danych. Taki mini dyktafon cyfrowy po podłączeniu do komputera zachowuje się i wygląda jak zwykły pendrive. Dyskretnie nagrasz głos w każdej sytuacji. Niezwykle prosty w obsłudze wystarczy, że przesuniesz suwak w pozycję ON i już się nagrywa. Dyktafon został wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów, to nie jest produkt, który rozpadnie się nam w rękach, a wbudowany wysokiej jakości akumulator polimerowy pozwala na pracę przez 4h bez ładowania. Tu znajdziecie też adaptery bluetooth, kable zasilające, organizery,splittery i gniazdka głośnikowe. Zapraszamy.

Strona główna