artykuły komputerowe, głośniki bluetooth i radioodbiorniki

Wszystkie produkty w tym dziale
70 produktów

Komputery i laptopy to niewątpliwie jedne z najpopularniejszych multimedialnych urządzeń, jakie mamy w domu. Żeby w pełni wykorzystać wszystkie możliwości takich sprzętów dobrze jest mieć do nich niezbędne akcesoria. Jakie urządzenia się przydadzą? Zajrzysz do działu akcesoria komputerowe a sam się przekonasz.

Akcesoria komputerowe od najlepszych producentów-Blow, Kruger & Matz, Media - Tech, Vordon, Samsung

Aby wykorzystać możliwości dźwiękowe naszych sprzętów potrzebujemy na pewno dobrej klasy głośników i słuchawek. Głośniki dostępne w sklepie Wasserman zapewnią wam doskonałą jakość dźwięku. Nasze głośniki nie tylko mają znakomitą jakość ale i wykonanie. Ich design sprawia, że głośniki doskonale wyglądają zarówno w domu, jak i w biurze. Do słuchania muzyki w bardziej intymnych warunkach niezbędne będą słuchawki, i tu mamy duży wybór. Możecie wybierać między słuchawkami dousznymi, słuchawkami z mikrofonem, bezprzewodowe lub na kablu. Dysponujemy też słuchawkami specjalnie dedykowanymi dla graczy. A do rozmów ze znajomymi lub rodziną przyda się kamerka internetowa, taka jak np. kamerka Media-Tech. Sensor 300Kpix oraz wysokiej jakości wbudowany mikrofon sprawiają, że jest to idealne narzędzie do prowadzenia rozmów online. Jeżeli wasze sprzęty nie posiadają modułu Bletooth to nie musicie się tym martwić wystarczy nabyć u nas nadajnik i odbiornik Bluetooth w jednym. Jako nadajnik urządzenie wyśle sygnał audio do odbiornika Bluetooth, na przykład do słuchawek lub głośników Bluetooth. A po podłączeniu słuchawek lub podłączeniu do innego urządzenia audio będzie naszym odbiornikiem. W tym dziale zaopatrzysz się też w zewnętrzne karty sieciowe LAN, w wysokiej jakości karty muzyczne lub VIDEO GRABBER - urządzenie do przechwytywania i konwersji analogowego sygnału audio/video np. z VHS do formatu VCD, DVD.

Ergonomiczne myszki i klawiatury w dziale akcesoriów komputerowych

Przegrzanie się sprzętu może objawiać się różnymi zakłóceniami w pracy komputera, więc warto zaopatrzyć się w podstawki chłodzące. Niższa temperatura, to bardziej cicha praca laptopa, zwiększona bezawaryjność i dłuższa sprawność komputera. Jeżeli do pracy potrzebujesz dwóch monitorów i musisz je mieć obok siebie to pomoże Ci w tym uchwyt, można go przymocować do biurka, stołu czy innego blatu. Na takim mocowaniu możesz umieścić dwa monitory na raz.

Najlepsze myszy i klawiatury od znanych producentów w naszej ofercie to pewność ,ze dostanie to co najlepsze na rynku. W ofercie sklepu Wasserman znajdziecie myszki o kształcie dostosowanym do dłoni, mysz laserową i mysz optyczną. Myszy laserowe są precyzyjniejsze niż optyczne, więc częściej są wybierane perz graczy komputerowych. Myszki mają różną rozdzielczość i różny typ połączenia, czyli przewodowe i bezprzewodowe. Jeżeli szukasz wytrzymałej i solidnej myszki musisz zwrócić uwagę na myszki gamingowe, zaprojektowane dla graczy i przeznaczone do znacznie bardziej intensywnego użytkowania. Inne akcesorium z naszej półki dla gracza, to pad, nowy gamepad Esperanza to nowoczesne urządzenie przeznaczone do obsługi najnowszych gier. Ergonomiczny, dopasowany do dłoni kształt, 2 analogowe manipulatory, 12 przycisków akcji, 8 kierunkowy krzyżak czynią go znakomitym kontrolerem do każdego typu gry. Przy zakupie klawiatury wybór będzie głównie między klawiaturą mechaniczną czy membranową? Klawiatury membranowe stosowane w większości komputerów są popularne i tanie. To jednak klawiatura mechaniczna jest znacznie bardziej odporna na przeciążenia. W naszej ofercie znajdziecie także klawiatury multimedialne, mają one przyciski, których głównym zadaniem jest ułatwienie dostępu do multimediów oraz Internetu.

Strona główna