Przedłużacze i listwy

Liczba urządzeń elektrycznych, które posiadamy w swoich domach stale rośnie. Wszystkie nie mogłyby działać jednocześnie, gdyby nie akcesoria takie jak listwa przepięciowa czy przedłużacz elektryczny. W sklepie Wasserman zadbaliśmy również o to, by cały sprzęt w Państwa domach i mieszkaniach mógł zostać wygodnie podłączony do prądu bez bałaganu i plątaniny kabli. Przedłużacz sieciowy i listwa elektryczna przydadzą się również na wyposażeniu każdego biura, bo te są również coraz bardziej nafaszerowane elektroniką. Jednak gdyby nie zwykła listwa przepięciowa, te nowoczesne sprzęty nie mogłyby swobodnie pracować.

Jak wybrać przedłużacze i listwy elektryczne?

Listwa elektryczna mimo swojej prostoty jest bardzo ważnym sprzętem przydatnym w każdym domu lub biurze. Wybierając odpowiedni model warto zwrócić uwagę między innymi na zawarte w nim zabezpieczenia. Listwa zasilająca oprócz rozgałęziania prądu do naszych urządzeń pełni również funkcję ochronną. Bez tego rodzaju zabezpieczeń zwarcie lub spięcie w domowej instalacji elektrycznej, podobnie jak silna burza mogłyby trwale uszkodzić kosztowny sprzęt elektroniczny – telewizor, kino domowe, komputer, jak również urządzenia AGD. Listwy przepięciowe różnią się pomiędzy sobą także liczbą gniazd, na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze. Jedno stanowisko komputerowe może potrzebować kilku, jeśli weźmiemy pod uwagę zasilacz, monitor, drukarkę ze skanerem i lampkę umieszczaną na biurku. A przecież obok często korzystamy także z dodatkowych urządzeń elektrycznych. Kupując przedłużacz elektryczny, należy przede wszystkim sprawdzić jego zasięg. Wszystko zależy od Państwa potrzeb. Przedłużacz sieciowy często wykorzystujemy bowiem na przykład do podłączenia kosiarki, a niektóre prywatne posesje mają naprawdę dużą powierzchnię.

Szukasz listwy zasilającej? Posiadamy niezwykle szeroki wybór

Chociaż listwa zasilająca, czy przedłużać listwowy nie należą do skomplikowanych urządzeń, nie bez powodu w naszym sklepie znalazło się wiele wariantów tych akcesoriów. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Jeśli dbają Państwo o estetykę mieszkania, przedłużacz elektryczny powinien mieć kolor, który będzie pasował do wystroju wnętrza lub gabaryty, które pozwolą na jego skuteczne ukrycie. Przedłużać sieciowy, jak również przedłużacz listwowy powinien także posiadać odpowiednio długi kabel, na tyle, by wygodnie podłączyć wszystkie urządzenia, ale z drugiej strony, by zbędna część przewodu nie zajmowała zbyt dużej przestrzeni. W naszej ofercie znajdą Państwo również bardziej innowacyjne modele. Ciekawą koncepcję stanowi na przykład listwa zasilająca z podłączenie do sieci Wi-Fi lub LAN. W ten sposób możemy zdalnie wyłączać poszczególne urządzenia, ale również na bieżąco monitorować zużycie energii elektrycznej. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak Acar, Akyga, Jonex, Blow czy Ubiquiti.

Strona główna