Przedłużacze listwy zasilające

Przedłużacz jest niezbędny chyba w każdym gospodarstwie domowym. Nawet, jeżeli macie u siebie gniazdka elektryczne dokładnie w takiej ilości, w jakiej wam najbardziej odpowiada, to pod względem funkcjonalności oraz wygody, zawsze okazuje się, że w którymś miejscu brakuje dostępu do prądu. Przedłużacze są różne, jeden nada się do ogrodu, a inny posłuży do podłączenia sprzętu biurowego. W naszej ofercie znajdziecie różne typy przedłużaczy.

Rodzaje przedłużaczy w w naszej ofercie


Przedłużacze do użytku domowego, zwane listwowymi, mają długość od 1,5 do 5 m i przeważnie są zakończone listwą, która ma od dwóch do dziesięciu gniazd. Gniazda te mogą być z uziemieniem lub bez. Z uziemieniem są polecane do sprzętów elektronicznych (RTV, AGD, komputery), a te drugie do bardziej prostych urządzeń elektrycznych ( lampki ). Czasem na listwach każde gniazdo posiada klapkę i wtedy, gdy nic nie jest do nich podpięte, można je zamknąć i mniej się kurzą .Przedłużacze do sprzętu komputerowego i RTV mają wyłącznik z bezpiecznikiem. W razie nagłego skoku napięcia, spięcia lub gwałtownej burzy, bezpiecznik zdąży odciąć zasilanie i nasze urządzenia nie ulegną awarii bądź zniszczeniu. Znajdziecie u nas także przedłużacze listwowe z tzw. filtrem przeciwzakłóceniowym, taki filtr tłumi zakłócenia wysokiej częstotliwości, (niekorzystnie wpływające na prace komputerów). Do sprzętu przenośnego, który można ładować za pośrednictwem kabla USB przydadzą się przedłużacze z ładowarką i gniazdami USB

Przedłużacze w ofercie Wasserman- Kemot, Blow


Prócz różnych przedłużaczy domowych w sklepie znajdziecie też państwo przedłużacze świetnie sprawdzające się na ogrodzie lub budowie. Przedłużacze bębnowe/budowlane, służą do pracy w cięższych warunkach otoczenia i zostały wykonane w taki sposób, aby były maksymalnie wygodne do użycia. Wyróżnia je długość, wysoka klasa zabezpieczenia przed uszkodzeniami i zjawiskami atmosferycznymi oraz duża mobilność. Przedłużacze ogrodowe umożliwiają podłączenie urządzeń na zewnątrz budynków. Przydają się w każdym ogrodzie, kiedy tylko zajdzie potrzeba uruchomić kosiarkę, nożyce do żywopłotu czy np. pompę wodną. Te zewnętrzne przedłużacze elektryczne są specjalnie przystosowane do warunków panujących na zewnątrz budynków, więc nie musimy się martwić o ich bezpieczne wykorzystanie. Przewód jest nawinięty na bęben, który możemy obracać, aby go zwinąć lub rozwinąć. Przedłużacze bębnowe mogą mieć zasięg od 15 do 50 m, a niektóre nawet do 120 m. Z boku bębna znajdziemy 3 lub 4 gniazda 230 V, zwykłe lub z uziemieniem. Wszystkie te przedłużacze posiadają klasę szczelności IP, do ogrodu i na budowę starajmy się wybierać wyłącznie elementy o klasie rzędu przynajmniej IP44. Dzięki obecności przedłużacza elektrycznego możliwe jest podłączenie urządzeń służących i do pracy i do rozrywki w takim miejscu, w jakim Ci odpowiada.

 

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna