Słuchawki

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:

W dzisiejszych czasach kontakt z drugi0 człowiekie0 odbywa się nie tylko osobiście, ale coraz częściej także za pośrednictwem rozmaitych urządzeń, Niekiedy w tym względzie bardzo przydatne okazują się słuchawki, Za ich pomocą z łatwością można nawiązać kontakt z bliskimi, co więcej, z reguły przydają się one także przy oglądaniu filmów za pośrednictwem Internetu lub programów komputerowych. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza słuchawki bluetooth Najwyższej jakości słuchawki w przystępnych cenach oferuje sklep Wasserman.

Słuchawki bezprzewodowe, douszne, bluetooth, sportowe

Sklep Wasserman oferuje swoim klientom  szeroki wybór produktów i najnowszych technologii, Słuchawki bezprzewodowe w szczególności przydają się osobom aktywnym fizycznie, które pragną połączyć przyjemność biegania ze słuchaniem muzyki, Słuchawki bezprzewodowe douszne można wykorzystywać również w trakcie pracy albo jazdy samochodem, Do słuchawek z reguły dołączony jest specjalny mikrofon, dzięki czemu za pomocą słuchawek można prowadzić rozmowy głosowe, W sklepie Wasserman znajdziesz słuchawki bezprzewodowe bluetooth różnych produ0centów, Słuchawki Media-Tech cechuje energooszczędność oraz zasięg działania do 10 metrów; z kolei słuchawki Blow posiadają zapasowe gumki douszne, Bardzo dobre słuchawki produkuje tez Kruger&Matz

,

można je wykorzystać na przykład w celach sportowych,

Najlepsze słuchawki

Nasze słuchawki zaopatrzone są w baterie nadające się do ładowania, Czas ładowania nie jest zbyt długi, wynosi on bowiem około godziny, a pracować nieprzerwanie mogą one nawet przez kilkanaście godzin, Słuchawki sportowe wbrew swojej nazwie mogą być  sukcesem wykorzystywane także przez kierowców, dziennikarzy, piosenkarzy itp. Dzięki naszym słuchawkom rozmowy telefoniczne staną się znacznie wygodniejsze, a wszystko za sprawą braku konieczności trzymania telefonu w ręku,  Słuchawki polecane są szczególnie miłośnikom tzw, audiobooków, czyli książek w wersji do słuchania. Pozwalają one na spokojne odsłuchanie ulubionych pozycji książkowych bez wymogu zapoznania się z nimi w tradycyjnej pisemnej formie, Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Wasserman.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna