Akcesoria kominkowe

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem kominka to wiesz jak o niego dbać. A żeby prawidłowo eksploatować kominek należy mieć odpowiednie do tego narzędzia. W dziale akcesoria kominkowe sklepu Wasserman znajdziecie wszystko, co przyda się właścicielowi kominka. 

Odkurzacze do popiołu i sadzy znanych producentów-Kaminer, Adler, Camry


Sama zmiotka i szufelka do czyszczenia kominka nie bardzo będą przydatne. Niezbędnym urządzeniem jest odkurzacz kominkowy. Wyposażony w specjalne filtry, którym nie straszna gęsta sadza i popiół. Takie odkurzacze ponadto posiadają odpowiednio dostosowane węże i umożliwiają sprzątanie nie tylko ostygniętego popiołu, ale i takiego w temperaturze kilkudziesięciu stopni. Co więcej, niektóre modele odkurzaczy kominkowych mogą być wykorzystywane, jako dmuchawy wystarczy jedynie przełożyć wąż do otworu wylotowego. Świetnie też spełniają się, jako urządzenie do sprzątania po grubszych remontach. Oferta sklepu Wasserman to odkurzacze do sadzy produkowane przez znane marki. W asortymencie znajdziecie urządzenia takich producentów jak Adler, Camry czy Kaminer. Prócz odkurzaczy niezbędne będą akcesoria takie jak chociażby szczypce, szufelka, miotełka czy hak (pogrzebacz). To niezbędnik przy rozpalaniu, paleniu, wygaszaniu czy sprzątaniu. W ofercie sklepu znajdziecie te wszystkie przybory umiejscowione na wygodnym stojaku z rączką niezwykle wygodnym do przenoszenia i pięknie się prezentującym w każdym pomieszczeniu.


 


Siekierki, kosze i inne akcesoria kominkowe


Do porządnego zaopatrzenia kominkowego potrzebne będzie drewno, a jak potrzebne drewno, to odpowiednia siekierka także się przyda. Oferujemy państwu siekierki przeznaczone do różnych celów. I do tych grubszych jak i delikatniejsze do rozłupywania szczap. Porządnie wykonane z uchwytami z włókna szklanego pokryte wykładziną antypoślizgową na pewno nie wyślizną się z dłoni. Siekierki z klinem idealne do rozłupania grubszych kawałków drewna. Jak już drewno będzie porąbane i złożone to warto zaopatrzyć się w kosz do drewna. Nie tylko wygodny do transportu takie jak ten na kółkach od Kaminera, ale i takie, w którym porządnie ułożone szczapy mogą spokojnie leżeć w salonie obok kominka. W naszym dziale akcesoriów kominkowych każdy właściciel kominka znajdzie to, czego potrzebuje by zadbać o swoje palenisko.

 

Strona główna