Klimatyzatory

Wszystkie produkty w tym dziale
4 produkty

W upalne dni każdy sposób na ochłodzenie się jest bezcenny. Latem chętnie sięgamy po wentylatory, wiatraki, napoje z lodówki, a przede wszystkim… klimatyzację. Nasze mieszkania rzadko wyposażone są w taki luksus, ale to wcale nie znaczy, że pozostaje nam liczyć na przeciągi bądź ukrywać się przed gorącem w piwnicy. W sklepie Wasserman można na przykład zaopatrzyć się w przenośne klimatyzatory wodne. Ich ogromną zaletą jest mobilność oraz małe koszty eksploatacji.

Klimatyzatory z pompą wodną

Klimatyzatory z pompą wodną możemy ustawić dokładnie tam, gdzie ich potrzebujemy. W razie konieczności łatwo je przenieść bądź schować, gdy nie są dłużej potrzebne. Dzięki temu nie zajmują cennej przestrzeni. Inną ich ogromną zaletą jest wielofunkcyjność. Klimatyzator stojący nie tylko ochładza powietrze, ale również oczyszcza je i nawilża. To sprawia, że powietrze w pomieszczeniach jest dla nas zdrowe i nie rozwijają się w nim bakterie. Klimatyzator przenośny na wodę można także bardzo łatwo regulować. Dzięki temu dostosujemy temperaturę do naszych potrzeb – w pokoju nie będzie ani za zimno, ani za ciepło.

Klimatyzatory znanego producenta – Ravanson

W sklepie Wasserman można zaopatrzyć się w klimatyzatory przenośne renomowanego producenta Ravanson. To doskonały sposób na klimatyzację do pokoju. W przeciwieństwie do klimatyzatorów stacjonarnych urządzenia przenośne nie wymagają żadnego remontu czy specjalnej instalacji. Wystarczy napełnić je wodą i uruchomić, a także pamiętać o regularnym uzupełnianiu cieczy. Klimatyzatory wewnętrzne firmy Ravanson z jednej strony ochładzają, jonizują i oczyszczają powietrze. Z drugiej strony niektóre modele są także wyposażone w funkcje ogrzewania i osuszania. Wielofunkcyjność tych urządzeń w połączeniu z ich mobilnością sprawia, że takie klimatyzatory to idealne rozwiązanie. Można korzystać z nich zarówno latem, jak i zimą, a gdy ich nie potrzebujemy – wygodnie przechowywać w schowku. A wszystko to w atrakcyjnej cenie prądu i paru litrów wody!

Strona główna