Odstraszacze gryzoni, ptaków i insektów

Wszystkie produkty w tym dziale
29 produktów

Niektórym ludziom zupełnie nie przeszkadza jak lata im coś koło głowy, nie irytuje ich brzęczenie i siadające na wszystkim owady. A niektórzy są doprowadzeni prawie, że do furii, kiedy tylko bzyknie im coś koło ucha. Nie wszyscy też tolerują myszki, krety czy inne gryzonie w okolicy swego domu. I dla tych właśnie osobników posiadamy przeróżnego rodzaju odstraszacze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odstraszaczy i innych preparatów na szkodniki w sklepie Wasserman

Aerozol, lepik, odstraszacz ultradźwiękowy lampy z firm- Bros


Wśród bogatej oferty preparatów na szkodniki latające każdy nabywca znajdzie preparat najlepszy dla siebie. Preparaty w aerozolu są niezwykle skuteczne i działają błyskawicznie. Aerozole dostępne w naszej ofercie skutecznie pomogą wam pozbyć się much, komarów i mrówek. Jeżeli nie lubicie aerozoli zawsze możecie wybrać tradycyjne i znane od lat lepiące paski na owady. Jeżeli odstręcza was widok wiszących plastrów z przyklejonymi muchami możecie wybrać lepy w postaci estetycznej naklejki na okno pokrytej substancją czynną. Dla tych przywiązujących dużą wagę do aranżacji w swoim salonie mamy w ofercie dekoracyjne płytki do zwalczania mrówek i owadów latających. Ich subtelny i elegancki wzór sprawia, że płytki Duo-Decor dopasują się do każdego pomieszczenia. U Wassermana nie mogło także zabraknąć niezwykle popularnych preparatów w postaci wkładki do kontaktu. Stopniowo uwalniana z nich substancja czynna ochroni pomieszczenia zarówno w dzień, jak i w nocy. Wszyscy wiemy jak uciążliwe są nie tylko te latające, ale i te szybko biegające jak np. mrówki. Tu pomoże preparat w karmniku. Trutka gotowa do użycia od razu.

 


Lampy owadobójcze, packi czy pałeczki, a może ultradźwięki?


Aerozol do zwalczania os i szerszeni oraz niszczenia ich gniazd to unikalna konstrukcja zaworu, która umożliwi nam oprysk z odległości 5 m a to zdecydowanie wpływa na nasze bezpieczeństwo i wygodę. Wysokogatunkowy granulat do zwalczania gryzoni pomoże pozbyć się bardzo szybko takich szkodników. Granulat długo zachowuje trwałość i atrakcyjność pokarmową. Znajdziecie u nas także karbid w postaci granulatu. Natomiast pałeczki odstraszające komary świetnie sprawdzają się w okolicy stołu. Godny polecenia jest odstraszacz na krety, pozostaje bez wpływu na środowisko i jest humanitarny, ponieważ działa emitując dźwięk nieprzyjemny dla ślepego gryzonia. Taki sam humanitarny odstraszacz możesz nabyć do swojego auta, on także wykorzystuje zasadę drgań fal ultradźwiękowych. Fale ultradźwiękowe emitowane przez taki odstraszacz atakują system słuchowy i nerwowy większości szkodników i w ten sposób skutecznie odstraszają intruzów. Wśród różnych artykułów na półkach naszego sklepu chroniących Twój dom przed szkodnikami pyszni się dumnie lampa owadobójcza. To świetny sposób na pozbycie się ze swojego domu, otoczenia lub miejsca pracy uciążliwych owadów latających, takich jak komary, ćmy, meszki czy muchy. Takie lampy są skuteczne, tanie i bezpieczne a także zajmują niewiele miejsca. Jeżeli masz w domu dziecko, to zabezpiecz jego delikatną skórę przed ukąszeniami wybierając płyn przeciw ukąszeniom. Pamiętaj! Dla dzieci powyżej jednego roku życia.

Strona główna