Nożyce do żywopłotu

Ogród to wizytówka naszego domu. Warto o niego tak zadbać, by cieszył oczy swoim wyglądem. Najczęściej nasze ogrody otacza gęsty żywopłot i aby nie wyglądał jak rozczochrana krzaczasta broda należy go regularnie przycinać. I na potrzeby zadbania o te krzewy krzaków musimy się zapatrzeć w dobre nożyce do cięcia. Z resztą, takie nożyce przydadzą się nie tylko do żywopłotu, ale pomogą zadbać o wszystko, co samowolnie się rozrasta.

Nożyce elektryczne i akumulatorowe od znanych producentów - Powermat, John Gardener, Geko


Wśród wielu narzędzi do cięcia w naszej ofercie znajdziecie nożyce do żywopłotu. Nożyce elektryczne, spalinowe a także akumulatorowe. Nożyce elektryczne wspaniale sprawdzą się przy drobnych pracach ogrodowych. Wszystkie nasze nożyce są wykonane z porządnej jakości materiałów, ostrza nożyc wykonano z bardzo wytrzymałej a jednocześnie lekkiej stali wysokowęglowej. Dwustopniowy system włączania zapobiegnie jakiemukolwiek przypadkowemu uruchomieniu urządzenia, a przeźroczysta osłona wykonana z wytrzymałego tworzywa, poprawia bezpieczeństwo pracy. Wibracje w nożycach są prawie niewyczuwalne a ich system obracania rękojeści o 45° w lewo i w prawo bardzo ułatwia pracę z tym urządzeniem. Natomiast nożyce akumulatorowe idealne narzędzie do np. wykańczanie krawędzi trawnika. Dzięki zastosowaniu w nich litowo-jonowego akumulatora o pojemności 1300mAh stają się poręcznym narzędziem pozbawionym niewygodnego kabla. Ergonomiczne uchwyty, we wszystkich narzędziach z naszej oferty, pokryte są okładzinami antypoślizgowymi, a to wraz z ich niewielką wagą sprawa, że praca jest komfortowa i bezpieczna.

Nożyce ręczne do przycinania żywopłotów


Tylko dzięki regularnemu przycinaniu żywopłot będzie piękny, gęsty i zadbany, Oprócz nożyc spalinowych, akumulatorowych czy elektrycznych warto zaopatrzyć się także w te proste, funkcjonalne nożyce do żywopłotu ręczne. Idealny pomocnik do szybkiego przycięcia i do wyrównania krawędzi. Wśród nożyc ręcznych znajdziecie państwo dużo różnych modeli, są takie z krótkimi ostrzami i nożyce z dłuższymi uchwytami, które pomogą w przycinaniu trudno dostępnych miejsc i sięgną zdecydowanie wyżej niż te z krótkimi. My stawiamy na sprawdzonych producentów i porządnie wykonane narzędzia. Nożyce ręczne z naszej oferty to uniwersalne narzędzia z ostrzami o szlifie falistym. Wykonane zostały ze stali HCS i powleczone teflonem, który zapobiega korozji. Rękojeści tych nożyc, to polipropylen i termoplastyczny kauczuk, zabezpieczają przed wyśliźnięciem się nożyc nawet, jeżeli nasze dłonie będą mokre.

Strona główna