Anteny samochodowe CB

Wszystkie produkty w tym dziale
1 produkt

CB-radio daje nam ogromne możliwości. Najszerzej wykorzystywane jest na drogach. Kierowcy używają go, by wymieniać się informacjami na temat trasy i w razie potrzeby prosić o pomoc. CB-radio jest na tyle efektywne, na ile pozwala mu zastosowana antena. Dlatego sklep Wasserman oferuje solidne anteny samochodowe CB, które zapewniają maksymalny zasięg i pozwalają w całości wykorzystać potencjał popularnego radia pasma obywatelskiego. Produkty cechują się łatwym montażem oraz bezproblemowym strojeniem i użytkowaniem.

Czym kierować się przy wyborze anteny do samochodu?

Antena CB-radio to element urządzenia radiowego służący do przechwytywania i przekształcania fali elektromagnetycznej oraz energii wysokiej częstotliwości. W zależności od tego, czy odbiera sygnał, czy go nadaje, będzie zmieniała fale na energię bądź odwrotnie. Najważniejszym parametrem anteny samochodowej CB jest niewątpliwie zasięg. To, z jakiego promienia zbiera ona sygnały, zależy głównie od jej wysokości. Im wyższa antena, tym większy jej zasięg. Wpływać na niego będą oczywiście też takie czynniki jak ukształtowanie terenu czy poziom zabudowania. Niemniej, kupując magnetyczną antenę CB do auta, należy przede wszystkim zwracać uwagę na zapewniany przez producenta zasięg.

Anteny samochodowe CB znanych producentów – Sirio, Midland/Alan

Anteny do CB-radia dostępne w sklepie Wasserman to produkty znanych marek, takich jak Sirio czy Midland/Alan. W asortymencie znalazły się anteny magnesowe, które przeznaczone są do montażu na dachu samochodu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie umożliwiające wykorzystywanie jednej anteny w wielu pojazdach. Jakość produktów zależy w dużej mierze od ich częstotliwości rezonansowej, szerokości pasma pracy, zysku energetycznego, impedancji wejściowej czy współczynnika fali stojącej. W ofercie Wasserman znalazły się również `, wykazujące się solidną konstrukcją, a więc wysoką elastycznością i odpornością na trudne warunki atmosferyczne.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna