Latarki i lampki

Latarki i lampki dostępne w sklepie Wasserman to urządzenia, które znajdą zastosowanie w każdym domu. Mogą służyć majsterkowiczom w warsztatach, spacerowiczom podczas nocnych przechadzek, a nawet dzieciom do zabawy. W asortymencie znalazły się różnorodne modele, z których każdy posłuży innym celom. Wszystkie one cechują się ergonomicznymi kształtami, dzięki czemu z łatwością sprawdzą się w przewidzianych dla nich sytuacjach. Warto zaopatrzyć się w jeden z modeli, by zawsze mieć światło pod ręką.

Lampy warsztatowe i czołowe

W ofercie sklepu Wasserman znalazły się niezawodne lampy warsztatowe LED, które zapewnią nam światło przy wszelkich pracach. Niektóre z nich można ustawić na wygodnych teleskopowych stojakach. Płynna regulacja pozwala dostosować ich wysokość do naszych potrzeb. Inne da się zawiesić na funkcjonalnych haczykach. Energooszczędne lampy zagwarantują nam komfort pracy nawet w najbardziej zaciemnionych miejscach.

Innym rodzajem lampek dostępnych w asortymencie Wasserman są latarki czołowe LED. Te znajdą bardzo szerokie zastosowanie – nie tylko w domu, ale i poza nim. Popularne czołówki doskonale nadają się do wszelkich prac remontowych i instalacyjnych. Dają swobodę ruchów obu rąk, oświetlając dokładnie te miejsca, na które patrzymy. Poza nimi w ofercie znajdziemy aluminiowe latarki LED, które można nosić jako breloczek przy kluczach. Przydadzą się zawsze wtedy, gdy zawiedzie nas światło telefonu.

Latarki i lampki znanych producentów – Maclean, Dedra, Forever, Xtreme, Bailong

Regulowane latarki czołowe oraz lampy warsztatowe, jakie można znaleźć w sklepie Wasserman, to produkty znanych i cenionych marek. Cechują się funkcjonalnością i atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Można wśród nich znaleźć także latarki-szperacze czy wielofunkcyjne wkrętaki z wbudowaną latarką. Dzięki takim akcesoriom prace warsztatowe będą tak łatwe, jak nigdy wcześniej. Urządzenia usprawnią również przetrząsanie piwnic i strychów w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy.

Strona główna