Meble ogrodowe

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale

Wraz z nadejściem ciepłych dni każdy z nas chętnie szuka wypoczynku w promieniach słońca. Czasem możemy sobie na to pozwolić w ogrodzie, czasem musi nam wystarczyć balkon. Tak czy inaczej przydają się nam wówczas meble tarasowe. Nawet jeśli nie mamy miejsca na pełne komplety ogrodowe, chętnie skorzystamy przynajmniej z pojedynczych krzesełek czy hamaków. W sklepie Wasserman można znaleźć to wszystko i jeszcze więcej.

Hamaki, krzesła, leżaki i komplety ogrodowe

W ofercie sklepu Wasserman znajdują się niezawodne meble ogrodowe. W zależności od potrzeb można wybrać pełne komplety, składające się z krzesełek i stolika, bądź tylko pojedyncze elementy. Przyjemny relaks zapewnią hamaki ogrodowe, które można rozwiesić zarówno na balkonie, jak i pomiędzy drzewami. To gwarancja udanej, popołudniowej drzemki. Dzieci zadowolą z kolei huśtawki w kształcie bocianiego gniazda. W asortymencie nie zabrakło również leżaków ogrodowych oraz krzeseł turystycznych. Ogromną zaletą tych ostatnich jest mobilność. Bez problemu można je złożyć, spakować i zabrać ze sobą na wakacje. Przydadzą się na plaży, nad jeziorem czy podczas campingu. Najchętniej wykorzystywane są jako krzesła wędkarskie.

Meble ogrodowe znanych producentów – Import, Malatec, Powermat

W krzesła ogrodowe i komplety mebli tarasowych sklep Wasserman zaopatruje się u znanych producentów, takich jak Malatec czy Powermat. Renomowane marki stanowią gwarancję funkcjonalności i wysokiej jakości produktów. Charakteryzują się one wszechstronnym zastosowaniem, dzięki czemu można korzystać z nich nie tylko w domu, ale i podczas podróży. Jako że są to artykuły przeznaczone do użytku zewnętrznego, cechują się wyjątkową odpornością na eksploatację w trudnych warunkach. Wykonane są z materiałów, które nie niszczą się pod wpływem deszczu czy promieni słonecznych. Łatwo je również utrzymać w czystości. Meble ogrodowe gwarantują komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu i przydają się w każdym domu. Trudno wyobrazić sobie grilla bez niezbędnych krzeseł i stolików. W sklepie Wasserman można nabyć je w bardzo atrakcyjnych cenach.

Strona główna