Szczoteczki do zębów i wkłady do szczoteczek

Mycie zębów to czynność, którą każdego dnia wykonujemy wręcz mechanicznie. Jesteśmy tak do niej przyzwyczajeni, że nawet o niej nie myślimy. Z praktycznych i higienicznych względów co jakiś czas wymieniamy tradycyjne szczoteczki, które producenci uzupełniają o coraz to bardziej zaawansowane funkcje. Dużą popularnością cieszą się jednak również elektryczne szczoteczki do zębów. Nie sposób odmówić im szeregu zalet, które niosą ze sobą wiele korzyści. W najlepszą szczoteczkę do zębów można zaopatrzyć się w sklepie internetowym Wasserman.

Soniczna szczoteczka do zębów

Soniczna szczoteczka do zębów to nie zwykła szczoteczka elektryczna. To urządzenie, które wykonuje nie osiem, a nawet trzydzieści tysięcy ruchów na minutę. Co więcej, nie są to jedynie ruchy obrotowe, a pulsacyjne. Wibracje pomagają dokładniej usuwać płytkę nazębną – w porównaniu do szczoteczki manualnej urządzenie takie spisuje się pod tym względem nawet sześć razy lepiej. Codzienne korzystanie ze szczoteczki sonicznej może pozytywnie wpłynąć na wybielanie zębów i usuwanie przebarwień. Pozwala także ograniczyć powstawanie kamienia nazębnego i doskonale odświeża jamę ustną. Zaletą sonicznej szczoteczki jest również możliwość dotarcia nią do trudno dostępnych miejsc pomiędzy zębami.

Końcówki do szczoteczek

Korzystanie z sonicznej szczoteczki do zębów wymaga zaopatrywania się w wymienne wkłady. Końcówki do szczoteczek elektrycznych także dostępne są w ofercie sklepu Wasserman. W bardzo przystępnej cenie można zaopatrzyć się w zestaw aż czterech wkładów. Wymienne główki pozwalają na wybór preferowanego układu włókien. Zależnie od upodobań możemy zdecydować się na twardsze bądź bardziej miękkie włosie. Niejednokrotnie cyfrowe wskaźniki przypomną nam o tym, że wkłady do szczoteczek trzeba wymienić. Urządzenia mogą także sygnalizować zbyt mocny nacisk oraz mierzyć czas mycia zębów – nawet w każdej z czterech ćwiartek jamy ustnej z osobna. Warto zaopatrzyć się w soniczną szczoteczkę, aby zrewolucjonizować higienę zębów i doprowadzić ich pielęgnację do perfekcji. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych producentów takich jak AEG.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna