Radia CB

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale
2 produkty

CB-radio samochodowe (błędnie nazywane przez niektórych „sibi radio”) to radio pasma obywatelskiego. Odnosi się do urządzeń pracujących w zakresie 27 MHz. W otwartym terenie stacje bazowe mają zasięg nawet kilkudziesięciu kilometrów, a stacje samochodowe – do kilkunastu. Przenośne CB-radio jest urządzeniem często wybieranym do aut, gdyż pozwala kierowcom komunikować się z innymi użytkownikami ruchu drogowego. Zazwyczaj używa się go do informowania o wypadkach, utrudnieniach na drogach czy patrolach policji.

Przenośne CB-radia

Sklep Wasserman oferuje bogaty wybór odbiorników CB-radio. Są to przenośne modele, które można zabrać ze sobą do samochodu. Okazują się niezbędne zwłaszcza w dłuższych trasach. Dla kierowców ciężarówek jest to wręcz jedno z podstawowych urządzeń w samochodzie. O zaletach przenośnego CB-radia nie trzeba nikogo przekonywać. Pozwala ono rozeznać się w sytuacji na drodze, czerpiąc informacje od innych kierowców. Można uniknąć dzięki niemu korków, a także dowiedzieć się, gdzie warto zatrzymać się w trasie. Aby z niego skorzystać, niepotrzebna jest łączność z żadną siecią. Używanie CB-radia samochodowego jest darmowe i wygodne. Odbiorniki można regulować, dostosowując głośność, czułość, a nawet blokady szumów.

CB-radia znanych producentów – M-tech, President, CRT, Intek

CB-radia samochodowe, które można znaleźć w asortymencie sklepu Wasserman, to produkty znanych i cenionych marek. Tacy producenci jak M-tech, President, CRT czy Intek gwarantują wysoką jakość wykonania sprzętu oraz jego niezawodność. Zaopatrzenie się w przenośne CB-radio na dłuższą trasę może naprawdę ułatwić i umilić nam drogę. Niektóre z modeli wyposażone są w funkcję VOX, która pozwala nadać komunikat bez dotykania mikrofonu – urządzenie aktywowane jest głosem. To bardzo przydatne rozwiązanie w przypadku podróży w pojedynkę. Jeżeli natomiast nie chcemy słuchać rozmów toczących się w eterze, wystarczy wyłączyć CB-radio i cieszyć się muzyką bądź rozmową z pasażerami. Radio pasma obywatelskiego to wygodny i nieinwazyjny sposób na to, jak pomóc sobie na drodze.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna