Radia i akcesoria CB

Jeśli używacie CB radia, to doskonale wiecie, jak przydatne mogą być wykorzystywane w nim dodatki. Obsługę tego urządzenia zdecydowanie ułatwią niezbędne złączki i akcesoria. Oferowane w sklepie Wasserman urządzenia są kompatybilne z większością sprzętu obecnego na rynku.

 

Akcesoria do CB, radia znanych producentów – Satec, CRT, Diamond


W sklepie Wasserman znaleźć można przydatne akcesoria CB, na przykład taki reflektometr. Jest to urządzenie służące do strojenia anteny oraz radia. Możemy wykorzystać je zarówno do zestawów samochodowych, jak i stacjonarnych. Łatwa obsługa i bezawaryjne działanie. W naszym asortymencie akcesoriów znalazły się również dodatkowe głośniki do CB radia. Poprawią one odsłuch w przypadku zwiększonego hałasu. Można połączyć je z urządzeniem za pomocą uniwersalnej wtyczki mini Jack. Jeżeli nie masz takiej to Wasserman oferuje również wymienne kable, zapasowe wtyki, redukcje gniazd i kable koncentryczne. Kierowców ciężarówek zainteresują na pewno metalowe wieszaki mikrofonowe, na które wygodnie można odwieszać gruszkę CB radia. W naszym bogatym asortymencie nie zabrakło także wtyczek zapalniczki samochodowej czy podkładek magnetycznych pod antenę CB. Bez anteny nie pogadasz. Antena CB-radio to element urządzenia radiowego służący do przechwytywania i przekształcania fali elektromagnetycznej oraz energii wysokiej częstotliwości. Najważniejszym parametrem anteny samochodowej CB jest zasięg. Im wyższa antena, tym większy jej zasięg. Wybierając magnetyczną antenę CB do auta, należy przede wszystkim zwracać uwagę na zapewniany przez producenta zasięg. Kupicie u nas anteny samochodowe CB znanych producentów jak np. Siriio

Uchwyty na anteny-  Sirio

Uchwyty na anteny możemy podzielić na kilka modelów. W zależności od fizycznych właściwości, a także sposobu i miejsca montażu. Uchwyt bagażnikowy do anten, uchwyt rynienkowy do anten, podstawa magnesowa do anten CB z typowym złączem gwintowanym o średnicy 145mm, uchwyt montażowy do anten CB na reling lub lusterko, dodatkowo oferujemy również chromowaną śrubę typu „motylek” do mocowania anten CB. Już wiecie, że w naszym sklepie dostaniecie wszystko do radia CB, ale i same radia także mamy w obfitym wyborze. CB-radia znanych producentów – Media-tech, President, CRT, Intek. Niektóre z modeli wyposażone są w funkcję VOX, która pozwala nadać komunikat bez dotykania mikrofonu. Jeżeli natomiast nie chcemy słuchać rozmów toczących się w eterze, wystarczy wyłączyć CB-radio. Radio pasma obywatelskiego to wygodny i nieinwazyjny sposób na to, jak pomóc sobie samemu na drodze.

Strona główna