Zasilacze oświetleniowe

Być może bagatelizujemy znaczenie zasilacza – to błąd, ponieważ często to właśnie zasilacz wpływa na poprawność pracy urządzenia elektrycznego i jego bezawaryjne działanie. Zasilacze impulsowe, coraz bardziej popularne na rynku polskim, charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, a wysoka sprawczość idzie w parze z niemal całkowitą niezawodnością. Mimo operowania tą samą mocą, zasilacze impulsowe wysokiej klasy pobierają mniej prądu niż ich tańsze odpowiedniki przy wykonywaniu tej samej pracy. Właśnie je oferujemy Państwu w naszym sklepie.

Produkty znanych producentów - Blow, Pulsar, Kemot

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi zasilacze impulsowe marki Blow. Zasilacze oświetleniowe tego typu stosujemy wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wysokiej stabilności przewodzonego napięcia, częstotliwości lub natężenia prądu (których tradycyjne transformatory nie mogą zapewnić w takim samym stopniu). Za pomocą zasilaczy impulsywnych dopasowujemy dostępne napięcie do wymagań urządzenia, które chcemy zasilić (a tym samym uruchomić lub „podtrzymać przy życiu”). Zasilacz impulsowy można zamontować w puszkach instalacyjnych, zarówno w wersjach natynkowych, jak i podtynkowych lub bezpośrednio przymocować do ściany za pomocą wkrętów (3mm). Zasilacz taki stosuje się również tam, gdzie są wymagane zmiany wartości napięcia.

Zasilacze regulowane i impulsowe do oświetlenia

Poza zasilaczami impulsowymi, których parametry i sposób działania przybliżyliśmy pokrótce w poprzednim akapicie, sklep Wasserman oferuje również wybór zasilaczy regulowanych. Regulowane zasilacze do oświetlenia znanego producenta Kemot posiadają w zestawie sześć różnych wtyków (dzięki czemu będzie to narzędzie kompatybilne z większością urządzeń elektronicznych). Sprzęt jest wyposażony w przełącznik polaryzacji. Zasilacze oświetleniowe dostępne w naszej ofercie (zasilacze regulowane oraz zasilacze impulsowe) mają trzy rodzaje zabezpieczeń: przeciw-przeciążeniowe, przeciwzwarciowe oraz przeciwprzepięciowe. Wszystko to sprawia, że jest to sprzęt bezpieczny w użyciu i przydatny dla tych, którzy myślą o ozdobieniu domu oświetleniem ledowym.

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna