Kable Programatory

Produkt dnia
Do końca promocji:
Promocje
Do końca promocji:
Wszystkie produkty w tym dziale

Żaden radiotelefon nie może poprawnie działać, jeśli nie został odpowiednio zaprogramowany. Właściwa konfiguracja takich urządzeń ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo używanej sieci oraz zagwarantować użytkownikom pełen komfort korzystania ze sprzętu. Podczas gdy wiele firm oferuje usługi polegające na wykonaniu tego rodzaju konfiguracji, każdy z nas może robić to właściwe sam – taniej i szybciej. Warunki są dwa: odrobina kompetencji oraz odpowiedni sprzęt. W sklepie Wasserman można zaopatrzyć się w niezbędne przewody do programowania, które pozwolą nam samodzielnie wprowadzić wszelkie konieczne w radiotelefonach ustawienia. 

Przewody do programowania

 W ofercie Wasserman dostępne są różne rodzaje kabli do programowania. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów możliwa jest konfiguracja wielu rodzajów radiotelefonów. W asortymencie znajdziemy między innymi kable USB do różnorodnych modeli Intek, przewody dedykowane urządzeniom Baofeng, a także przejściówki gniazd. Kable z jednej strony zakończone są uniwersalnymi wtyczkami USB, a z drugiej wtykami przeznaczonymi do poszczególnych serii radiotelefonów. Przejściówki z kolei umożliwiają przełączenie się z gniazda SMA na gniazdo UHF, powszechnie stosowane na przykład w CB radiach. 

Kable USB do programowania znanych producentów – Intek, Wouxun, Baofeng

 Dostępne w sklepie internetowym Wasserman kable USB do programowania radiotelefonów pochodzą z asortymentów renomowanych producentów. Takie marki jak Baofeng, Intek czy Wouxun specjalizują się w telefonach radiowych, dzięki czemu mamy pewność, że ich przewody są w pełni kompatybilne z urządzeniami. To przekłada się na szybką transmisję danych i stabilne połączenie. Produkty odznaczają się przy tym wysoką jakością wykonania. Posiadają wytrzymałe i elastyczne oploty, chroniące je przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zagięcia i złamania. Są to artykuły niezbędne do tego, aby radiotelefony działały z pełną sprawnością. Dzięki odpowiedniej konfiguracji urządzenia nie zawiodą nas wtedy, gdy będziemy potrzebować ich najbardziej.

Strona główna